دکتر جلالی:

انتخابات را با یارانه ها به مزایده نگذارند/توهین و تخریب جواب نمی دهد

رییس مرکز پژوهش های مجلس می گوید نباید به شعور مردم توهین کرد، این که یارانه ها را وسیله قرار دهیم و به نوعی انتخابات را به مزایده بگذاریم، کار غلطی است.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا افزود: نظام انتخاباتی را نباید به سمت رقابت اشخاص پیش ببریم بلکه رقابت ها باید به سمت رقابت در برنامه ها باشد.

وی ادامه داد: بهترین وضعیت این است که مردم ارزیابی کنند چه کسی وضعیت کشور را بهتر می شناسد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که صحنه سیاسی انتخابات باید با نشاط باشد، اضافه کرد: بهترین حالت در صحنه انتخابات این است که کاندیدا برنامه های خود را اعلام کنند.

دکتر جلالی اظهار داشت: دوران سوپرمن بودن گذشت؛ این که افراد خودشان را طوری معرفی کنند که یک شبه می توانند مشکلات را حل کنند، گذشته است. نامزدها باید کار تیمی کنند؛ باید با کار تیمی مشکلات را حل کرد و دارای برنامه بود.

وی تاکید کرد: واقعیت های اقتصاد امروز کشور را باید کاملا دریافت و بر اساس آن صحبت کرد، کاندیدا باید بتوانند حرف های خود را منتقل کنند و مردم ارزیابی درست داشته باشند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: انتخابات باید با نشاط برگزار شود، توهین و تخریب نشود زیرا توهین و تخریب در انتخابات جواب نمی دهد.

رییس مرکز پژوهش های مجلس با اشاره به این که توهین و تخریب در انتخابات جواب نمی دهد گفت: باید تلاش کنیم که انتخابات با نشاط برگزار شود، کاندیدا باید بتوانند حرف های خود را منتقل کنند و مردم نیز ارزیابی درست داشته باشند

برچسب ها

اخبار ویژه