ثبات سیاسی و اقتصادی کشور در کلام رهبری

نگاه جهادی و انقلابی تنها راه پایان یافتن مشکلات کشور است

نماینده مردم طوالش با بیان اینکه مطمئنا حضور مدیران و تفکر جهادی و انقلابی در سراسر کشور می تواند راهگشای و عاملی برای سامان یافتن مشکلات کشور باشد، تصریح کرد: باید برای توسعه و پیشرفت کشور بدون درنگ به سمت مدیریت و فعالیت انقلابی حرکت کرد، چرا که این امر تنها راه حل مشکلات کشور می باشد.

 خانه ملت ؛ محمود شکری در خصوص سخنان مقام معظم رهبری "پیرامون اعلام صریح حمایت از قشرهای ضعیف ازسویکاندیداهایانتخابات ریاست جمهوری و کار انقلابی و جهادی تنها راه سامان یافتن مشکلات کشور است"، گفت: توجه و تاکیدات مقام معظم رهبری جهت تلاش برای بهبود و حل مشکلات کشور به خاطر این است که باید نگاه ها به درون مرزها و برای حل مشکلاتی همچون فقر ، بیکاری و رکود باشد.

وی با تاکید بر اینکه بی شک با کار جهادی و انقلابی می توان بر مشکلات و معضلات کشور غلبه کرد، اظهار داشت: کار خدایی و بی منت و تفکر جهادی را در دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تجریه کردیم و مردم دیدند که با این شیوه فعالیت می توان برای توسعه و رونق کشور قدم برداشت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مطمئنا حضور مدیران و تفکر جهادی و انقلابی در سراسر کشور می تواند راهگشای و عاملی برای سامان یافتن مشکلات کشور باشد، تصریح کرد: باید برای توسعه و پیشرفت کشور بدون درنگ به سمت مدیریت و فعالیت انقلابی حرکت کرد، چرا که این امر تنها راه حل مشکلات کشور می باشد.

وی بیان داشت: حمایت و رسیدگی به قشرهای ضعیف و مستضعف نیز باید در سرلوحه برنامه های دولت ها باشد، چرا که انقلاب اسلامی برای رسیدگی به مردم ضعیف بوجود آمده و مسئولان دولتی نیز باید برای حل مشکلات آنها تلاش نمایند.

نماینده مردم طوالش با بیان اینکه مدیریت انقلابی و جهادی طی سالهای دفاع مقدس نشان داد که حتی با دستان خالی ولی اعتماد به مردم و نگاه به درون کشور و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها می تواند گره گشای مشکلات کشور باشد، گفت:بی شک با مدیریت جهادی و انقلابی کمتر از چندین سال بسیاری از مشکلات اساسی و اصلی کشور برطرف خواهد شد و مردم ضعیف کشور نیز روزهای خوبی را تجربه خواهند کرد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده