پورابراهیمی :

فردا؛نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با رئیس صندوق توسعه با حضور دکتر لاریجانی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی با رئیس و اعضای هیئت مدیره صندوق توسعه ملی با حضور دکتر لاریجانی خبر داد.

 خانه ملت؛ محمد رضا پورابراهیمی داورانی گفت: نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و رئیس و اعضای هیئت مدیره صندوق توسعه ملی با حضور دکتر لاریجانی فردا در کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار می شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی درباره محور مورد بررسی در جلسه فردای کمیسیون اقتصادی ادامه داد:تلاش بر این است تا از ظرفیت های صندوق توسعه ملی بیشتر استفاده شود و در نشست مشترک همچنین مسائل و مشکلات در رابطه با عملکرد این صندوق بررسی می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:بررسی چشم انداز فعالیت های صندوق توسعه در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و شرایط حمایت از صندوق توسعه ملی به عنوان یک ظرفیت برای تامین مالی در اقتصاد کشور نیز باید بررسی قرار گیرد تا این صندوق در اقتصاد عملکرد اثربخش تری داشته باشد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:بررسی منابع و مصارف و همچنین بررسی وضعیت طرح های تامین مالی شده توسط صندوق، از دیگر محورهای کاری مورد بررسی نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با دوست حسینی رئیس صندوق توسعه ملی و اعضای هیئت عامل این صندوق است./

برچسب ها

اخبار برگزیده، تأمین مالی، تامین مالی خارجی، توسعه ملی، صندوق توسعه ملی، منابع صندوق توسعه ملی، کمیسیون اقتصادی، کمیسیون اقتصادی مجلس