به مناسبت هفته معلم؛

مراسم قدردانی از معلمان عضو کمیسیون آموزش مجلس برگزار شد

به مناسبت هفته معلم مراسمی به منظور تشکر و قدردانی از معلمان عضو کمیسیون آموزش مجلس برگزار شد.

خانه ملت؛ کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس امروز (چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه) به مناسبت هفته پاسداشت مقام شامخ معلم از نمایندگان این کمیسیون که در کسوت معلمی نیز فعالیت دارند با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر کرد.

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در این مراسم گفت: تقدیر از اعضای شاخص‌ترین کمیسیون مجلس به واسطه نمایندگانی که عنوان معلمی را با خود همراه دارند، باعث افتخار است لذا با اهدای لوح از زحمات شما در سال‌های معلمی و تلاش برای تغییر شرایط فرهنگیان در دوران نمایندگی قدردانی می‌شود.

همچنین سیدحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: گرفتن جشن برای پاسداشت مقام شامخ فرهنگیان در حالی که اکنون نامه‌ای از یکی از آن‌ها در دست من است که مطالبات و حق و حقوقش از سال 88 تاکنون پرداخت نشده، بی‌فایده است؛ اما با این وجود روز مطهر و مطهری مبارک باد.

سید محمدجواد ابطحی دیگر عضو این کمیسیون نیز با بیان اینکه ارتقاء منزلت معلمان از معیشت آنها مهمتر است، افزود: کمیسیون باید پس از انتخابات روش‌هایی را برای ارتقاء منزلت فرهنگیان پیدا کند که همه جا در صدر بنشینند چراکه این منزلت تنها با دادن کارت هدیه ترمیم نخواهد شد.

علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش نیز نسبت به کوتاهی کمیسیون در مقابل برنامه‌های وزارت آموزش در رابطه با اجرای سند 2030 بوده، تذکر داد.

همچنین محمد بیرانوندی با بیان اینکه اگر کاری برای معلمان صورت گرفته آنقدر جزئی است که نباید آن را در بوق و کرنا کرد، افزود: نباید با عمومی کردن خطای یک معلم تمام آن‌ها را زیر سوال برد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، وزارت آموزش و پرورش، کمیسیون آموزش