رضایی کوچی با اشاره به حضور نعمت زاده در کمیسیون عمران:

بررسی نقش خودروسازی ها در ارتقای شاخص حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران مجلس از حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و برخی فعالان صنعت خودروسازی برای بررسی نقش خودروسازی در ارتقای شاخص های حمل و نقل در کمیسیون متبوعش خبر داد.

 خانه ملت؛ محمدرضا رضایی کوچی با اشاره به دستور کار هفته جاری کمیسیون عمران مجلس، گفت: این کمیسیون فردا سه شنبه(2 خرداد) بررسی نقش خودروسازی در ارتقای شاخص‌های توسعه حمل و نقل را در دستور کار خود دارد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بررسی نقش خودروسازی در ارتقای شاخص های حمل و نقل با دعوت از وزیر صنعت معدن و تجارت، خودروسازان و فعالان صنعت خودروسازی کشور در این کمیسیون صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه سالانه بیش از 16 هزار نفر فوتی در اثر تصادفات جاده ای در کشور داریم، تصریح کرد: با توجه به بالا بودن آمار مصدومیت ها و قطع عضوهای ناشی از تصادفات جاده ای و سهم بالای غیراستاندارد بودن خودروها و کیفیت پایین آن ها کمیسیون عمران مجلس با دعوت از دست اندرکاران به گزارش گیری از دستگاه های مربوطه برای اتخاذ راه حلی در این باره پرداخته است.

رضایی کوچی ادامه داد: بررسی کیفیت خودروها، ایمنی، میزان مصرف انرژی و مواردی از این دست محورهای جلسه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و خودروسازان خواهد بود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: هدف کمیسیون عمران مجلس از برگزاری این جلسه رسیدن به نقطه نظر مشترکی با مسئولان صنعت خودرو برای کاهش تصادفات است./

برچسب ها

اخبار برگزیده، ارزیابی برنامه راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت، انجمن های خودروسازی، انرژی و حمل و نقل، بازارخودرو، توسعه حمل و نقل، حمل و نقل، حمل و نقل ریلی، خودروسازی، صنعت خودرو، صنعت خودرو سازی، صنعت خودروسازی، وزیر صنعت معدن و تجارت