قاضی پور خبر داد:

بررسی گزارش وضعیت بخش تعاون در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی از بررسی گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وضعیت بخش تعاون در کشور در جلسه کمیسیون خبر داد.

  خانه ملت؛ نادر قاضی پور در خصوص جلسه امروز کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز کمیسیون، سیدحمید کلانتری معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارشی درباره وضعیت بخش تعاون در قانون اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی به اعضای کمیسیون ارائه داد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقرر بود 25 درصد بخش اقتصاد کشور تا پایان سال94 به بخش تعاون اختصاص یابد که این مهم تحقق نیافته است.

قاضی پور تصریح کرد: در حال حاضر 5 درصد اقتصاد کشور به بخش تعاون اختصاص دارد که بسیار کمتر از میزانی است که مدنظر سیاست های اقتصادی کشور است.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه تاکید شد به نحوی برنامه ریزی شود که بخش تعاون در زمینه های مختلف مانند ارائه تسهیلات بانکی مناسب، تقویت شود و شرکت های تعاونی در این راستا ساماندهی شوند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اصل 44، اصل 44 قانون اساسی، تولید ملی، حمایت از تولید، حمایت از تولید ملی، فراکسیون حمایت از تولید ملی، فراکسیون حمایت از تولید ملی و جهاد اقتصادی، کمیسیون تولید ملی، کمیسیون حمایت از تولید ملی، کمیسیون ویژه حمایت از تولید، کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی