نقوی حسینی:

گزارش کمیسیون از برجام بعد از ماه رمضان ارائه می شود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که دومین گزارش ۶ ماهه کمیسیون بعد از ماه مبارک رمضان ارائه می شود.

 خانه ملت؛ سیدحسین نقوی حسینی در خصوص گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از برجام اظهار داشت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی کمیسیون امنیت به عنوان ناظر باید هر 6 ماه یکبار گزارشی از حسن اجرای برجام تهیه کند تا در صحن علنی قرائت شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: بر همین اساس کمیسیون باید دومین گزارش 6 ماهه خود را آماده و به صحن علنی ارسال کند، که پیش نویس آن آمده شده است.

وی گفت: در همین راستا پیش نویس تهیه شده را با گزارش وزارت امور خارجه از اجرای برجام تطابق داده ایم اما هنوز زمان ارائه گزارش نهایی به صحن علنی مشخص نیست.

این نماینده مجلس تاکید کرد: با این حال گزارش دوم در کمیسیون در حال نهایی شدن است بلافاصله بعد از اتمام برای قرائت به صحن علنی ارسال می شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بر اساس برآوردی که داریم، تصور می کنیم بعد از اتمام تعطیلات دو هفته ای مجلس برای سرکشی به حوزه های انتخابیه، گزارش نهایی در صحن علنی قرائت می شود./

برچسب ها

اثرات اجرای برجام در بخش صنعت، پتروشیمی و معدن کشور، اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، حلول ماه رمضان، رمضان، ماه رمضان، کمیسیون امنیت ملی