در جلسه فراکسیون ولایت با دکتر لاریجانی مطرح شد:

تشکیل کمیته ای از فراکسیون های سه گانه مجلس برای بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا

عضو شورای مرکزی فراکسیون ولایت مجلس با اشاره به جلسه مشترک فراکسیون ولایت با رئیس مجلس گفت: در این جلسه مقرر شد کمیته ای متشکل از اعضای فراکسیون های سیاسی مجلس طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا را بررسی کند.

  خانه ملت؛ سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی با اشاره به جلسه صبح دیروز (یکشنبه، 11 تیرماه) فراکسیون ولایت که با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای برگزار شد، گفت: در ابتدای جلسه پیرامون مسائل داخلی کشور بحث و بررسی شد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه پیرامون اقدامات اخیر کنگره و سنای آمریکا که موضع گیری خصمانه آنها در برابر جمهوری اسلامی را بار دیگر به اثبات رساند، بحث و گفت و گو شد.

وی در ادامه با بیان اینکه اعضا بر این اعتقاد بودند که اقدامات خصمانه آمریکا نیاز به برخورد روشن جمهوری اسلامی دارد، اظهار داشت: مقرر شد جمعی از اعضای سه فراکسیون مجلس روی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا کار کنند تا پخته تر شود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون ولایت مجلس در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در روزهای آتی کمیته ای متشکل از برخی اعضای فراکسیون های مجلس بررسی دقیق تر روی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا را آغاز می کنند./

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، تروریسم، دکتر علی لاریجانی، فراکسیون حمایت از خانواده های قربانیان ترور، مقابله با تروریسم