بروجردی خبر داد:

طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا هفته آتی در صحن مجلس بررسی می شود

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره زمان بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا گفت: این طرح متوقف نشده و برای جمع آوری امضای بیشتر جهت طرح فوریت در صحن به هفته آتی موکول شده است.

 خانه ملت؛ علاءالدین بروجردی در خصوص به تعویق افتادن بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا گفت: قرار بود این طرح امروز در صحن علنی مطرح شود اما به هفته آتی موکول شد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه قرار است فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در صحن به رأی گذاشته شود، عنوان کرد: قرار است برای بررسی این طرح به صورت دو فوریت در مجلس امضا جمع شود که از این رو بررسی آن به تعویق افتاده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان در خصوص زمان بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا خاطرنشان ساخت: این طرح سه شنبه یا چهارشنبه هفته آتی در صحن علنی مطرح می شود.

به گزارش خانه ملت، طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا مشتمل بر 20 ماده بوده که بنا بر مأموریت رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برای مقابله با مصوبه سنا در خصوص اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران تهیه شده و ارائه دهنده آن مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی به نمایندگان است./

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، تروریست ها، تروریست های تکفیری، فراکسیون حمایت از خانواده های قربانیان ترور، مقابله با تروریسم