عضو هیات رئیسه مجلس قرائت کرد:

بیانیه ۲۴۰ تن از نمایندگان در قدردانی از اقدامات خداپسندانه کمیته امداد

۲۴۰ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه ای از ترویج سنت حسنه الهی نیکوکاری،اکرام ایتام و اطعام نیازمندان توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) قدردانی کردند.

خانه ملت؛ محمدحسین فرهنگی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 18 تیرماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه 240 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تقدیر از اقدامات کمیته امداد امام خمینی (ره) را قرائت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

با سلام و صلوات محضر حضرت ولی عصر (عج) و درود به ارواح طیبه شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی خصوصا روح پر فتوح بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر برای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی، قبولی طاعات و عبادات مردم متدین و نیکوکار کشورمان در ماه مبارک رمضان را از خداوند متعال خواستاریم.

رمضان ماه نزول قرآن،ماه مغفرت و آمرزش،ماه جود و کرم،فرصتی برای دستگیری و رسیدگی به امور فقرا و محرومین است که بندگان خوب خدا با تأسی به آموزه های الهی و انسانی پیامبر اعظم (ص) و امامان معصوم (ع)، گره از مشکلات همنوعان می گشایند.

طی سال های گذشته کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان نهادی برگرفته از اندیشه های بلند امام خمینی و نظام مقدس جمهوری اسلامی در اشاعه و ترویج سنت های حسنه اسلامی خصوصا فرهنگ انفاق و احسان و بست توسعه تکافل، نشاط، همدلی و همبستگی اجتماعی، برنامه های ماندگار و اثرگذاری را برگذار کرده است. در ماه مبارک رمضان امسال نیز شاهد اجرای برنامه های متنوعی از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) با همکاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، همچون برگزاری جشن رمضان با حضور پرشور مردم و ارائه تولیدات خوداشتغالی خانواده های تحت حمایت،اکرام ایتام و محسنین با مشارکت گسترده خیرین و نیکوکاران، اطعام نیازمندان با همیاری نیکوکاران در سراسر کشور، طرح مفتاح الجنه و دیدار از خانواده های تحت آزادی زندانیان نیازمند از جمله حرکت های مبارک کمیته امداد بودیم.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پاس همه تلاش‌ها از جمله اشتغالزایی و توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام‌خمینی (ره) و برنامه‌های موثر در جهت ترویج سنت‌های حسنه اسلامی و افزایش همدلی، بدین وسیله از جناب آقای مهندس فتاح رئیس، اعضای هیأت امنا و همه امدادگران خدوم کمیته امداد امام‌خمینی (ره) این نهاد مقدس که بی‌شائبه و به قصد قرب الهی و برای شادی کودکان یتیم و خانواده‌های نیازمند وقت خود را صرف خدمت به محرومان کشور می‌کنند، سپاسگزاری کرده و دوام خدمت و توفیقات آنها را از خداوند متعال مسئلت می‌ نماییم./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشتغالزایی، کمیته امداد، کمیته امداد امام (ره)، کمیته امداد و بهزیستی