بروجردی در دیدار با نماینده مجلس مردمی جمهوری عربی سوریه:

مدعیان حقوق بشر برای کاهش آلام مردم سوریه اقدامی نمی­ کنند

رئیس کمیسیون امنیت ملّی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:درحالیکه مردم مناطقی از سوریه در محاصره تروریست­ها و در وضعیت بحرانی قرار دارند، مدعیان حقوق بشر برای کاهش آلام مردم و کمک به آنها اقدامی نمی­ کنند.

خانه ملت؛ حسین راغب نماینده مجلس مردمی جمهوری عربی سوریه ظهر امروز یکشنبه25تیرماه با علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملّی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

بروجردی در ابتدای این دیدار با تبریک پیروزی­ های اخیر ارتش سوریه در برابر تروریست­ها گفت: ایستادگی و مقاومت مردم سوریه در برابر تروریستها و حامیانشان، سد بزرگی در مسیر دستیابی آنان به اهداف و امیال پلیدشان است.

رئیس کمیسیون امنیت ملّی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه با انتقاد از سکوت جامعه جهانی در برابر جنایات سازمان یافته تروریست­ها در سوریه افزود:درحالیکه مردم مناطقی از سوریه در محاصره تروریست­ها و در وضعیت بحرانی قرار دارند، مدعیان حقوق بشر برای کاهش آلام مردم و کمک به آنها اقدامی نمی­ کنند.

بروجردی گفت: آمریکا و متحدانش در منطقه مسبب اصلی بحرانی هستند که بیش از شش سال است مردم سوریه و کشورهای دیگر را به خاک و خون کشیده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در پایان این دیدار بر حمایت مجلس شورای اسلامی از مقاومت ملت و دولت سوریه تاکید کرد.

حسین راغب نماینده شیعه مجلس مردمی جمهوری عربی سوریه نیز در همین دیدار با ابراز تأسف از وقوع حادثه تروریستی اخیر در تهران و شهادت جمعی از هموطنانمان گفت: پدیده شوم تروریسم و افراط ­گرایی معضلی جهانی است که در صورت عدم مقابله جمعی کشورها با آن به سراسر جهان سرایت می­کند.

نماینده مجلس مردمی جمهوری عربی سوریه در ادامه با تقدیر از کمک­های جمهوری اسلامی ایران گفت: مردم سوریه هیچگاه حمایت­ها و کمک­های جمهوری اسلامی ایران از مردم سوریه در این دوران سخت را فراموش نخواهند کرد.

حسین راغب در پایان این دیدار گفت:مقاومت قهرمانانه مردم سوریه تا نابودی کامل تروریست­ها ادامه دارد./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بحران سوریه، تروریست ها، تروریسم، حل بحران سوریه، داعش، سوریه، کمیسیون امنیت ملی