شاعری:

بانک ها در حمایت از واحدهای تولیدی فعال تر وارد شوند

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: بانک ها در حمایت از واحدهای تولیدی فعال تر وارد شوند و در رونق اقتصادی کمک کار واحدهای اقتصادی باشند.

خانه ملت؛ علی‌محمد شاعری در جلسه بسته رونق اقتصادی در شهرستان گلوگاه اظهار داشت:حمایت های مناسبی از بخش تولید و رونق تولید در استان مازندران و شرق این استان انجام شده است؛اما بانک ها باید در این راستا دقت نظر بیشتری داشته و تسهیلات به موقع پرداخت کنند.

زیرساخت های توسعه اقتصادی در شرق مازندران آماده است

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه زیرساخت های توسعه اقتصادی در شرق مازندران آماده است،اظهار کرد: یکهزارهکتار زمین اراضی بانک زمین برای فعالیت اقتصادی به شهرک صنعتی واگذار شده تا با اشتغال زایی مناسب عاملی در پیشرفت در تولید، رونق اقتصادی و کاهش بیکاری باشد.

نماینده شرق مازندران در مجلس هدف از برگزاری این نشست را توسعه اقتصادی منطقه اعلام کرد و گفت: باید توجه شود تا ضمن فراهم کردن زیرساختهای مناسب با رفع موانع اداری و مدیریت کارآمد کمک کار تولید و اقتصاد باشیم.

شاعری افزود:کار جهادی مختص همه نهادها و دستگاهها و شرکت ها است که اگر مدیریت جهادی در امور رعایت شود بسیاری از کارها انجام شده است.

وی ادادامه داد: توسعه و پیشرفت در بخش صنعت، افزایش تولید و رفع بیکاری از دغدغه های همه مسوولان در شرق مازندران است که جلسات متعدد در این راستا برگزار و چاره اندیشی شده که به نتیجه های قابل قبولی رسیده ایم.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رسیدن به اهداف مورد نظر برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت ارائه شده است تا براساس این اولویت ها، برنامه‌ها و نیازهای سه شهرستان شرق مازندران برطرف شود.

شاعری، سیاست دولت و مجلس را اقدام مناسب و جدی در بخش اشتغال دانست که در همین راستا بسته جامع اشتغال از طرف وزارت کار و با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت و تمامی بانک‌ها آماده شده و به همه استان‌ها ابلاغ شده است.

وی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده همه امکانات برای حرکت رو به جلو در بخش صنعت فراهم شده است و تولیدکنندگان و مسؤولان باید با همکاری همه جانبه و تعامل از تعطیل شدن واحدهای صنعتی جلوگیری کنند و واحدها تعطیل و نیمه تعطیل را با کار مستمر و کارشناسی راه‌اندازی کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر حمایت بانک‌ها از متقاضیان تسهیلات در بخش تولید افزود: بانکها با دقت نظر بیشتری در این حوزه وارد شده و کمک کار واحدهای اقتصادی در ارائه تسهیلات باشند و در این راستا حمایت از واحدهای تولیدی که دارای بازار فروش هستند توجه شده و همه با هم برای حل معضل بیکاری تلاش کنیم.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران و صنعتگران یکی از مولفه‌های اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی است که مشارکت بانکها و همکاری مناسب آنها برای حمایت از واحدهای تولیدی، موجب رفع موانع موجود بر سر راه سرمایه‌گذاران و توسعه و رونق واحدهای تولیدی می شود./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشتغال و توسعه اقتصادی، برنامه های توسعه اقتصادی، توسعه اقتصاد، توسعه اقتصادی، رشد توسعه اقتصادی، مالیات واحدهای تولیدی، معافیت های مالیاتی واحدهای تولیدی، نقدینگی واحدهای تولیدی، واحدهای تولیدی، واحدهای تولیدی کالا و خدمات، واحدهای تولیدی کشاورزی