فولادگر در تشریح نشست کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی:

توافق برای تأمین شمش مورد نیاز تولیدکنندگان میلگرد

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مجلس گفت: مقرر شد تولیدکنندگان شمش فولاد، ماهانه شمش مورد نیاز نوردکاران یا به عبارتی تولیدکنندگان میلگرد را تأمین کنند.

خانه ملت؛ حمیدرضا فولادگر در خصوص نشست امروز کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی گفت: با حضور شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست امروز کمیسیون موضوع همکاری های مشترک در خصوص رونق تولید ملی مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه تأکید شد با تعامل مجلس و دولت موضوع اجرایی شدن قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخل و توجه به بخش معدن و تکالیف باقی مانده از اجرای اصل 44 پیگیری شود و در این راستا از سازمان های توسعه ای در مناطق محروم حمایت شود.

فولادگر با تأکید بر لزوم توجه به حمایت از رگولاتوری ها گفت: در این جلسه تأکید شد موضوع رونق کسب و کار و اشتغال زایی در بخش صنعت مورد رسیدگی قرار بگیرد و در این راستا باید به بحث رگولاتوری ها در حوزه صنعت توجه شود و وزارت صنعت موضوع مذکور را پیگیری کند.

وی ادامه داد: حل مشکل تولیدکنندگان فولاد و مس در خصوص تأمین شمش مورد نیاز از محورهای دیگر مورد بررسی در جلسه بود و مقرر شد با همکاری وزارت صنعت و سایر سازمان ها و بخش های خصوصی در این حوزه مشکلات برطرف شود.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی افزود: مقرر شد تولیدکنندگان شمش، ماهانه شمش مورد نیاز نوردکاران یا به عبارتی تولیدکنندگان میلگرد را تأمین کنند البته در خصوص تعیین قیمت نیز توافقاتی صورت گرفت./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اصل 44، اصل 44 قانون اساسی، تولید ملی، حمایت از تولید ملی، سیاست های اصل 44، فراکسیون حمایت از تولید ملی، لایحه اصلاح قانون اصل 44