بائوج لاهوتی:

چای غیراستاندارد خریداری نکنید

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه حجتی شخصا باید تولید چای را در کشور احیا کند،گفت: بهبود میزان تولید برنج ، چای و ابریشم در گرو رخت بربستن واردات بی رویه از صنعت کشاورزی است.

خانه ملت؛ مهردادبائوج لاهوتی درباره منشاء ورود چای‌های آلوده به کشور،گفت: تمام چایهایی که از مبادی غیررسمی وارد کشور می‌شوند، در قالب چایهای آلوده قرار می‌گیرند زیرا هیچ نوع نظارتی بر تولید چای‌های قاچاق از نظر غربالگری وجود ندارد.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس،تصریح کرد:شهروندان چای‌هایی که مهر استاندارد و تاییدیه بهداشتی را ندارند برای جلوگیری از سوءاستفاده سودجویان و پاسداری از سلامت شهروندان در سبد مصرفی شان قرارندهند.

نماینده مردم لنگروددرمجلس شورای اسلامیبا بیان اینکه بالای 90 درصد محصولاتی که از مبادی غیر رسمی وارد می شوند،آلودگی دارند،تصریح کرد: تاراج جیب مردم و سلامت بهداشت جامعه با خرید و فروش چای های آلوده رقم می‌خورد.

ویافزود: بنده تقاضا دارم حجتی شخصا بر تولید محصولاتی همچون برنج، چای و ابریشم سرمایه گذاری کند و بنده علی رغم اینکه مخالف وزیرکشاورزی هستم اما برای اینکه مجلس به شما برای ابقا در پست وزارت رایاعتماد مجددداده است، بنده نیز به شما اعتماد می‌کنم و از هیچ نوعکمکی نیز در راستای بهبود صنعت کشاورزی دریغ نمی‌کنم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، یادآور شد: تاراج جیب مردم و سلامت بهداشت جامعه با خرید و فروش چای آلوده رقم می خورد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، تولید چای، کمیسیون برنامه و بودجه