قوامی اظهارکرد:

اقتصاد مقاومتی راه مقابله با تحریم های ضدایرانی

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا با تحریم های جدید به دنبال ایجاد واهمه در شرکت های خارجی است تا سرمایه گذاران به منظور سرمایه گذاری و مشارکت به ایران سفر نکنند.

 خانه ملت؛ هادی قوامی در خصوص گسترش تحریم‌ علیه کشورمان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا به دلیل ادعای حمایت از تروریسم، گفت: بیان چنین دلایل واهی برای ایجاد واهمه در شرکت های خارجی است تا سرمایه گذاران به منظور سرمایه گذاری و مشارکت به ایران سفر نکنند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا با اقداماتش اخیرش صرفا به دنبال خرید زمان و جلوگیری از پیشرفت جمهوری اسلامی ایران است، اظهارکرد: متاسفانه باید اذعان کرد که برخی افراد نیز غیرآگاهانه با این سیاست ها همراه می شوند و سبب بروز آسیب می شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه عرصه اقتصادی هدف تحریم های جدید ایالات متحده محسوب می شود، ادامه داد: بر این اساس مسئولان کشورمان باید توجه بیشتری به تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و فراهم کردن زمینه رونق در این حوزه داشته باشند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه وقتی اقتصاد داخلی در مقابل واردات بی رویه خارجی مقاوم شود دیگر هیچ تحریمی نمی تواند به کشورمان آسیب وارد کند، خاطرنشان کرد: آمریکایی ها نیز با سیاست های یکجانبه و خصمانه خود می خواهد حوزه اقتصادی را با چالش مواجه کنند تا از این طریق به اهداف پیش بینی شده‌شان دست یابند؛ این در حالیست که وقتی چرخه و زنجیره کارگاه های داخلی تقویت شود، میزان اشتغال و تولید نیز افزایش یافته و در مقابل ضربه های خارجی مقاوم می شود./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصاد مقاومتی، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم ها، تحقق اقتصاد مقاومتی، سیاست های اقتصاد مقاومتی