پزشکیان:

مجلس آماده همکاری برای رفع مشکلات اشتغال است

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، اشاره به ضرورت تلاش جمعی برای رفع هر گونه بحران گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی آماده همکاری برای رفع معضل موجود در بخش اشتغال هستند.

خانه ملت؛ مسعود پزشکیان دوشنبه شب در نشست کارگروه اشتغال اذربایجان شرقی افزود: اگر قرار است اشتغال ایجاد شود و صنعت و تولید را رونق دهیم باید هر روز ، هر ساعت و هر لحظه برای این موضوع بیاندیشیم و راه حل پیدا کنیم.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: معتقدم باید کار کارشناسی در این زمینه انجام شود شود، اگر در مجلس شورای اسلامی باید کاری شود ما نیز آماده همکاری هستیم.

وی با اشاره به طرح موضوع ارزش افزوده توسط سخنران های نشست گفت: ارزش افزوده را دولت به مجلس آورد و برای تغییر آن نیز باید دولت طرح خود را به مجلس ارائه دهد.

وی گفت: موظف هستیم برای بیرون آوردن جامعه از بحران وقت بگذاریم و کار کارشناسی و عملی انجام دهیم.

نماینده دیگر مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در خانه ملت نیز با اشاره به اینکه بیمارستان 320 تختخوابی تبریز حدود دو سال پیش در منطقه خاوران با حضور وزیر کار کلنگ زنی شد، گفت: ساخت این بیمارستان که از جمله مصوبات هیات دولت بود چرا به بهانه های مختلف تاکنون عملیاتی نشده است.

محمدحسین فرهنگی ادامه داد: در استان آذربایجان شرقی بیمارستان های تامین اجتماعی با کمبود تخت مواجه هستند، این بیمارستان 5 سال به بهانه زمین به تعویق افتاده بود، اکنون نیز به دلیل فاینانس به تاخیر افتاده است، مگر کسی برای بیمارستان تامین اجتماعی سرمایه گذاری می کند.

وی اظهار کرد: در خصوص شهرستان هایی که فاقد درمانگاه و بیمارستان هستند، انتظار داریم اقدامات لازم انجام شود.

وی گفت: در مورد ماشین سازی شخص رییس جمهوری جهت اقدام به وزیر کار دستور داده است و انتظار داشتیم بلافاصله عمل می شد، ولی تاکنون اقدام عملی نشده است.

فرهنگی تصریح داد: نسبت به این رفتار گله مندیم و انتظار داریم شستا، ماشین سازی را زیر پوشش خود بگیرد، زیرا انصاف نیست یکی از صنایع مادر تبریز با چنین وضعیتی مواجه باشد.

به گزارش ایرنا، وی اظهار کرد: مدیران زیر مجموعه وزارت کار در استان از افراد قوی و توانمند باشد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشتغال، اشتغال جوانان، اشتغال زایی، اشتغال محرومان، اشتغال و به طور کلی اقتصاد کشور