شاعری خبر داد:

اختصاص تسهیلات ارزان قیمت برای بنگاه های کوچک در کشور

نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی از اختصاص تسهیلات ارزان قیمت برای بنگاه های کوچک در کشور خبر داد.

خانه ملت؛ علی‌محمد شاعری در نشست با مسئولان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با بیان اینکه تنها آموزش‌های فنی و حرفه ای توانسته نمره مناسبی در آموزش های کشور به دست آورد، اظهار کرد: تخصیص ۱۲ هزار میلیارد تومانی برای اعطای تسهیلات ارزان قیمت برای بنگاه های کوچک و بزرگ اشتغال آفرینی روستاها و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر در کشور در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره اینکه تنها آموزش های فنی و حرفه‌ای در کشور توانسته با اهداف آموزش حرکت کند، تصریح کرد: کشوری که دغدغه اصلی آن اشتغال است نباید به آموزش های نظری و توسعه‌ دانشگاه ها به صورت صرف آموزش تئوری بپردازد بلکه این آموزش های علمی و کاربردی است که راه گشا است.

نماینده مردم گلوگاه، بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: شرق مازندران از نرخ بیکاری بیشتری برخوردار است به همین علت باید در اجرای طرح های اشتغال آفرین همت بیشتری کرد و نقش فنی و حرفه ای پررنگ تر است.

به گزارش ایسنا، شاعری در ادامه مازندران را از استان های با ظرفیت شغلی فروان دانست و افزود: در این مسیر از هیچ کمکی در توسعه آن با تلاش نمایندگان دیگر کوتاهی نمی شود./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشتغال، اشتغال جوانان، اشتغال زایی، اشتغال زایی بخش صنعت، اشتغال و به طور کلی اقتصاد کشور، بنگاه های اقتصادی، معضل بیکاری کشور