پیام تبریک دکتر جلالی به مناسبت هفته بسیج

رییس مرکز پژوهش های مجلس طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، طی پیامی هفته بسیج را به تمامی حماسه‌سازان بسیجی پیرو مکتب امام حسین (ع) تبریک گفت.

متن کامل پیام نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است؛

5 آذر ماه 1358 موسم نشاندن نهالی گهربار در دامن پاک انقلاب اسلامی ایران بود که با تاسی از مکتب اهل بیت (ع)‌ به ویژه سرمشق‌پذیری از اباعبدالله الحسین(ع)، امروز شکوفه‌های آن بوی طراوت وصل می‌دهد. نسیم باطراواتی که بوی خوش سازندگی، شجاعت، ‌شهامت و ایستادگی را به مشام می‌رساند و وزیدن بی‌انتهای آن ضمانت تداوم، ثبات و امنیت ایران اسلامی را رقم می‌زند.

ارتش 20 میلیونی که در لبیک به فرمان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمامی صحنه‌ها و پیچ‌های حساس و تاریخی جمهوری اسلامی ایران حضور داشته و یک قدم عقب نگذاشته و امروز با گذشت 38 سال همچنان برپای عهد و پیمان دیرینه خود ایستاده است و صفحاتی دیگر از شجاعت و استقامت در سنگرهای اقتصادی، سیاسی،‌ فرهنگی و اجتماعی را دیوان قطور این مرزوبوم رقم می‌زند تا زمینه دستیابی و تحقق آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی را فراهم آورد.

هفته بسیج فرصتی مغتنم در گرامیداشت یادوخاطره شهیدان والامقامی است که با خون خویش هنرمندان خوب درگاه الهی شدند و مسیر سرخ شهادت را نورانی نگاه داشتند. بسیجیان معظم و بابصیرت که سال‌ها در سنگر جنگ و جهاد حماسه‌‌ها آفریدند و امروز در میدان‌ جنگ نرم و دفاع از حرم اهل بیت(ع) نیز شجاعانه حضور دارند و نویدبخش امنیت و ثبات جمهوری اسلامی ایران هستند و با اقدامات کارآمد خویش در عرصه اقتصادی و سازندگی، زمینه بخش تحقق اهداف سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» براساس منویات داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، خواهند شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای معظم انقلاب اسلامی، هفته بسیج را به تمامی بسیجیان بابصیرت و جان‌برکف و پیرو مکتب امام حسین (ع) تبریک عرض می‌نمایم و از درگاه ایزدمنان سربلندی و افتخار را برای ملت بزرگوار و حماسه‌آفرین ایران اسلامی خواستارم.
 

برچسب ها

اخبار ویژه، انگیزه های جهادی و بسیجی، بسیج، تفکر بسیجی، روحیه بسیجی