الله قلی زاده:

اهتمام مجلس برای احقاق حقوق کسبه پلاسکو

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، از اهتمام مجلس برای احقاق حق کسبه پلاسکو خبر داد و گفت: ساخت دوباره این ساختمان با سبک و سیاق قبلی کار منطقی نیست.

 خانه ملت؛ قلی الله قلی زاده با تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف هر چه سریع تر وضعیت ساختمان پلاسکو، گفت: باید هر چه سریع تر مشکلات کسبه این ساختمان و ذینفعان آن مشخص شود.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و بخش آهوراند در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برخی اخبار مبنی بر ساخت ساختمان پلاسکو با همان سبک و سیاق قبلی، افزود: به طور حتم ساخت این ساختمان با همان سبک و سیاق قبلی منطقی نیست، از این رو باید با متد مهندسی روز ساخت مجدد آن انجام شود.

قلی زاده با تاکید بر اینکه در صورت لزوم، کمیسیون عمران مجلس نشستی با مسئولان شورای شهر تهران و همچنین وزارت راه و شهرسازی برای بررسی وضعیت ساختمان پلاسکو برگزار خواهد کرد، ادامه داد: اهتمام کمیسیون عمران مجلس احقاق حقوق کسبه ساختمان پلاسکو در اسرع وقت است.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: قبل از برگزاری نشست با مسئولان مربوطه پیگیری در خصوص آخرین اخبار درباره تصمیمات اتخاذ شده برای آینده این ساختمان را جویا خواهیم شد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، ساختمان پلاسکو، کمیسیون عمران، کمیسیون عمران مجلس