قره خانی در تشریح نشست کمیسیون انرژی با رئیس کمیته امداد:

کمیسیون از طرح های سرمایه گذاری برای طبقات آسیب پذیر وابسته به کمیته امداد حمایت می کند

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، گفت: کمیسیون انرژی علاوه بر کمک های عمومی آمادگی ارائه هر نوع کمکی در مباحث طرح های حوزه انرژی به کمیته امداد امام خمینی (ره) را دارد.

 خانه ملت؛ اسدالله قره‌خانی درخصوص نشست مشترک دیروز (سه‌شنبه 7 آذرماه) کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، اظهار داشت: این جلسه مشترک در دفتر مرکزی کمیته امداد امام خمینی(ره) با آقای فتاح برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این جلسه مسائل، تنگناها و مشکلات حوزه‌های انتخابیه و استان‌های مورد نظر و راهکارهای تقویت کمیته امداد از ناحیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این جلسه مطرح شد، گفت: معاونین و ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره) در این جلسه گزارش بسیار خوبی را ارائه کردند.

نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به‌منظور اینکه افراد را از وابستگی به کمیته امداد بی‌نیاز کنند و خودکفا شوند اقدامات و فعالیت‌های خوبی صورت گرفته است، ادامه داد: این فعالیت که دوره مدیریت جدید کمیته امداد اتفاق افتاده شایسته تقدیر است.

وی ادامه داد: کمیسیون اعلام آمادگی کرد چنانچه طرح‌هایی را برای سرمایه‌گذاری در حمایت از طبقات و اقشار آسیب‌پذیر وابسته به کمیته در خصوص مباحث تعرفه‌ای که قبلا اتفاق افتاده، یا تولید برق خورشیدی به‌صورت پراکنده که در جایجای این کشور می‌توان سرمایه‌گذاری کرد و یا طرح‌های نوین توسط این کمیته ارائه و مورد مطالعه قرار گیرد، حمایت‌های لازم را انجام می‌دهد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: کمیسیون انرژی علاوه بر کمک‌های عمومی آمادگی ارائه هر نوع کمکی در مباحث طرح‌های حوزه انرژی به کمیته امداد امام خمینی (ره) را دارد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، کمیته امداد، کمیته امداد امام (ره)، کمیته امداد امام خمینی (ره)، کمیسیون انرژی