نادری خبر داد:

تسهیل در روند واردات کالا و سخت شدن کار قاچاقچیان در دستورکار نمایندگان

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از تصمیمات خانه ملت برای مبارزه با قاچاق خبر داد.

 خانه ملت؛ شهاب نادری از آخرین تصمیمات نمایندگان مردم در مجلس برای تعیین مصادیق قاچاق کالا خبر داد و گفت: طبق آخرین تصمیمی که در کمیسیون اقتصادی مجلس و با رأی اکثریت اعضای کمیسیون اتخاذ شده، مقرر شد که میزان بار مسافر در مصادیق قاچاق کالا تعیین شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: براساس تصمیم اعضای کمیسیون اقتصادی، قرار شده که میزان و حجم کالای وارد شده به کشور در قاچاق و یا قاچاق نبودن کالا تأثیرگذار باشد؛ این تصمیمات در چارچوب لایحه مبارزه با قاچاق کالا اتخاذ شده است.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تسهیل در روند واردات کالا و از طرفی سخت‌ شدن کار قاچاقچیان در دستورکار جدی نمایندگان مجلس قرار گرفته است و نمایندگان عزم جدی در این زمینه دارند، اظهار داشت: باید زمینه‌ الحاق ایران به سازمان تجارت جهانی(WTO) فراهم شود که این اصلاحات نیز در همین چارچوب است.

وی خاطرنشان کرد: ساماندهی وضعیت تعزیرات، بار و مسافر یکی دیگر از تصمیمات جدید نمایندگان مجلس در چارچوب لایحه اصلاح مبارزه با قاچاق کالاست که مورد توجه جدی قرار گرفته است./

برچسب ها

اخبار برگزیده، ارزش واردات، تعرفه واردات خودرو، سازمان مبارزه با قاچاق کالا، قانون مبارزه با قاچاق کالا، قاچاق، قاچاقچیان