حاجی دلیگانی مطرح کرد:

جای خالی برنامه ششم توسعه در لایحه بودجه سال ۹۷

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:لایحه بودجه سال۹۷ برشی از برنامه ۴ ساله دولت بوده این در حالی است که بر اساس قانون باید بودجه برشی از برنامه ششم توسعه باشد.

 خانه ملت؛  در خصوص لایحه بودجه 97 گفت:رئیس جمهور پیش از تقدیم لایحه بودجه سال 97 در صحن علنی مجلس اظهار کرد که لایحه بودجه سال 97، برشی از برنامه 4 ساله دولت بوده این در حالی است که بر اساس قانون باید بودجه برشی از برنامه پنج ساله، ششم توسعه کشور باشد چرا که مجلس مدت زمانی را صرف تصویب قانون برنامه کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: رئیس جمهور اشاره کرد موضوع اشتغالزایی به عنوان یک اولویت در بودجه سال 97 مطرح شده است، که احساس می کنم این نوع صحبت ها یک نوع اشتغال فکری برای مردم، مسئولان و نمایندگان ایجاد می کند که به نوعی فرافکنی و عدم پاسخ دهی دولت در زمینه اشتغالزایی است چرا که دولت عملکرد خوبی در زمینه اشتغالزایی نداشته است.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:تدوین لایحه بودجه بر مبنای عملکرد یکی از نکات مثبت لایحه بودجه سال 97 بوده همچنین توجه به خانه دار شدن مردم و نوسازی بافت فرسوده از دیگر نکات مثبت لایحه بودجه سال آینده است./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشتغال، اشتغال زایی، اشتغال زنان، اشتغالزایی