فولادگر با تشریح نشست امروز کمیسیون ویژه حمایت از تولید:

اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولید کلید خورد

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس نشست این کمیسیون را تشریح کرد.

  خانه ملت؛ حمیدرضا فولادگر با اشاره به نشست امروز کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی، اظهار داشت: بررسی طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشور باحضور مسئولین و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه، دیوان محاسبات، سازمان بازرسی کل‌کشور، وزارت صنعت، معدن و تجارت و مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هفته گذشته در صحن علنی گزارشی از نحوه اجرای قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور قرائت و مشخص شد که در زمینه حمایت از تولید نقض های قانونی وجود دارد به این جهت اصلاح قانون در کمیسیون ویژه کلید خورد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: با وجود با طرح اصلاحی مذکور و تصویب کلیات آن، سه ماده از آن در کمیسیون بررسی و تصویب شد.

وی در خصوص دستور دیگر کمیسیون ویژه حمایت از تولید، توضیح داد: به عنوان کمیسیون فرعی، بررسی طرح یک فوریتی اصلاح قانون برنامه و بودجه نیز در دستور کار قرار گرفت، اعضای کمیسیون در خصوص موادی که به بخش خصوصی بر می کشت را مورد مطالعه قرار دادند.

این نماینده مجلس افزود: لایحه کمک به ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استانهای ساحلی و کلان شهرها با مشارکت بخش غیردولتی نیز بررسی شد، پس از جمع بندی نظرات نهایی خود را به کمیسیون اصلی ارجاع می دهیم.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی مجلس بیان داشت: مشکل نیروگاه های کوچک با وزارت نفت و نیرو نیز بررسی شد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اصل 44 قانون اساسی، اصلاح، حمایت از تولید ملی، مجلس شورای اسلامی