حسینی کیا:

آمریکا اجازه ورود در مسائل امنیتی کشور را ندارد

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس گفت:در جمهوری اسلامی آحاد ملت بر این باور هستند که مقاومت در مقابل تهدیدات خارجی کشور را از نفوذ بیگانگان محفوظ نگه داشته و مسئولین نیز باید با تأسی از همین روش مذاکرات خود را پیش برند.

 خانه ملت؛ سید جواد حسینی کیا در خصوص تمدید تعلیق تحریم های ایران توسط آمریکا و ارائه پیش شرط برای تمدید مجدد آن توسط ترامپ گفت: گذاشتن شرط برای تمدید تعلیق تحریم های جمهوری اسلامی توسط ایالات متحده از جمله ورود بیگانگان در حوزه امنیتی کشور غیر قابل پذیرش است و آمریکا و هیچ کشوری اجازه دخالت در این مسئله را ندارد. بنابراین طرح آن برای تمدید مجدد تعلیق تحریم ها محلی از اعراب ندارد.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: از اول انقلاب تا الان ایالات متحده بدنبال نفوذ در ایران و بنوعی استحاله در درون نظام جمهوری اسلامی است که با لطف خدا و همت ملت ایران هیچ نتیجه ای برای آنها نداشته است.

این نماینده مجلس در دوره دهم در انتقاد به زورگویی های طرف آمریکایی ادامه داد: در زمینه هسته ای و تصویب برجام هم آمریکا بخوبی ذات ناپاک خود را به ملت ایران نشان داد و عدم پایبندی به تعهدات خود و حتی تهدیدات روز افزون مقامات آمریکا ،نفرت مردم ایران را نسبت به ایالات متحده افزایش داده است.

حسینی کیا تأکید کرد: در جمهوری اسلامی آحاد ملت بر این باور هستند که مقاومت در مقابل تهدیدات خارجی کشور را از نفوذ بیگانگان محفوظ نگه داشته و مسئولین نیز باید با تأسی از همین روش مذاکرات خود را پیش برند.

وی افزود: چنانچه در برجام تحریم های ظالمانه آمریکا باید لغو میشد ولی تعلیق تحریم ها هم عواید بسیار ناچیزی برای کشور بهمراه داشته است و آنطوری که ایران به تعهدات خود پایبند بوده طرف های غربی از انجام تعهدات خود سرباز زده است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امید است با استفاده از تمام ظرفیت های داخلی و بکارگیری ایده های نو و هم چنین توجه کافی به تولید داخل و اقتصاد مقاومتی در کشور، اثرتحریم های استکبار جهانی را بر اقتصاد کشور بسیار ناچیز و بی اثر کرد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، تحریم ها، حداقل رساندن آسیب ها و تهدیدات، مجلس شورای اسلامی، ملت بزرگ ایران، موضوع ملی، حیاتی و امنیتی