یوسف نژاد خبر داد:

اولویت مباحث هدفمندی یارانه ها و قیمت گذاری حامل های انرژی

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت: موضوع هدفمندی یارانه ها و قیمت گذاری حامل های انرژی در اولویت این کمیسیون برای بررسی مجدد لایحه بودجه قرار دارد.

 خانه ملت؛ علی‌اصغر یوسف‌نژاد با اشاره به بررسی لایحه بودجه 97 در کمیسیون تلفیق، گفت: با توجه به اینکه لایحه بودجه 97، در جلسه علنی روز گذشته(8 بهمن) خانه ملت رد شد، بررسی این لایحه و رفع ابهامات و ایرادات نمایندگان نسبت به آن از صبح امروز در کمیسیون تلفیق بودجه 97 آغاز شده است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97، در ادامه با اشاره به اولویت‌‌های این کمیسیون برای بررسی این لایحه، اظهار داشت: موضوع چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها در بودجه سال آینده، چاپ و انتشار اوراق مشارکت، قیمت‌گذاری حامل‌های انرژی و نیز نحوه برداشت از صندوق توسعه ملی جزو اولویت‌های کمیسیون تلفیق برای رفع ابهامات و ایرادات نمایندگان مجلس قرار دارد.

نماینده مردم ساری در مجلس همچنین پیش‌بینی کرد که احتمال دارد با وجود مهلت سه روزه این کمیسیون برای بررسی لایحه بودجه 97، بررسی این لایحه امروز در کمیسیون تلفیق پایان یابد.

یوسف‌نژاد تصریح کرد: اگر بررسی لایحه بودجه 97 امروز هم در کمیسیون تلفیق پایان یابد، روند بررسی مجدد آن در جلسات خانه ملت از روز شنبه(14 بهمن) آغاز می‌شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 در پایان خاطرنشان کرد: پس از اتمام بررسی لایحه بودجه 97 در کمیسیون تلفیق، گزارش نهایی آن را به هیئت‌رئیسه مجلس تقدیم می‌کنیم.

برچسب ها

ابزارهایی نظیر یارانه، اخبار برگزیده، اعضای کمیسیون تلفیق، مجلس شورای اسلامی