ابوترابی مطرح کرد:

حضور ایران در سوریه به خواست مردم و مقامات این کشور است

عضو کمیسیون شوراها در مجلس گفت:جمهوری اسلامی برای یاوه گویی های مقامات رژیم جعلی صهیونیستی هیچ ارزشی قائل نیست.

   خانه ملت؛ ابوالفضل ابوترابی درخصوص سخنان نتانیاهو در کنفرانس امنیتی مونیخ درباره عواقب تداوم حضور ایران در سوریه برای این رژیم گفت: جمهوری اسلامی برای یاوه گویی های مقامات رژیم جعلی صهیونیستی هیچ ارزشی قائل نیست و حضور ایران در منطقه به خواست و اراده کشورها صورت می گیرد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی افزود: این رژیم تمامی موازین حقوق بشر را نقض می کند و به دیگر کشور ها تجاوز می کند و از همه مهم تر سرزمین فلسطین را اشغال می کند،اما ایران را متهم به دخالت در امور داخلی کشور های منطقه می کند.

وی تأکید کرد: سیاست های نژاد پرستانه رژیم صهیونیستی منطقه را به آشوب کشیده است و نمونه بارز آن تشکیل داعش و حمایت های مالی و تسلیحاتی از این گروهک تروریستی است.

این نماینده مجلس در دوره دهم ادامه داد: هدف رژیم صهیونیستی ضربه زدن به جبهه مقاومت است که در رأس آن جمهوری اسلامی قرار دارد. حمایت های ایران از حزب الله لبنان و گروه های مقاومت باعث شد بسیاری از نقشه های رژیم صهیونیستی اجرایی نشده و خسارت های جبران ناپذیری به این رژیم وارد شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: زمان آن فرا رسیده که ملت های منطقه جواب تجاوزگری های رژیم صهیونیستی را بدهند و زدن جنگنده اف 16 این رژیم توسط سوریه نشان داد، جواب تجاوز به هر کشوری برای رژیم صهیونیستی دردناک و سخت خواهد بود./

برچسب ها

اخبار برگزیده، تحولات منطقه ای، جمهوری اسلامی ایران، رژیم صهیونیستی، سوریه، مجلس شورای اسلامی