حاجی دلیگانی مطرح کرد:

آتش بس در سوریه با هدف تجدید قوای تروریست ها در منطقه است

نماینده مجلس شورای اسلامی مصوبه شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر آتش بس به مدت ۳۰ روز در سوریه را به ضرر سوری ها و اقدامی در جهت تجدید قوای تروریست ها در منطقه دانست.

 خانه ملت؛ حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مصوبه شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر آتش‌بس 30 روزه در سوریه اقدامی برای تجدید قوا و مجهز شدن تروریست‌ها به سلاح‌های آمریکایی است، اظهار داشت: بدون شک نهادهای بین‌المللی در سال‌های تجاوز داعش به عراق و سوریه به نحوی عمل کرده و تصمیم گرفته‌اند که شرایط به نفع تروریست‌ها و در مسیر تحقق اهداف جریان تکفیری پیش برود، این مصوبه آتش‌بس شورای امنیت نیز از این قائده مستثنی نیست.

این نماینده خانه ملت با اشاره به اینکه دست گروه‌های تروریستی مانند داعش و جبهه النصره و سایر گروه‌های افراطی تکفیری و حامیانشان به خون ملت عراق و سوریه آغشته است، ادامه داد: در شرایط کنونی که قدرت تروریست‌ها در منطقه رو به‌زوال است، آتش‌بس به تروریست‌ها این امکان را می‌دهد که در جهت مبارزه، با قدرت بیشتری به میدان بیایند.

به گزارش دفاع پرس، قطعنامه آتش‌بس یک ماهه در سوریه، پس از برگزاری یک دور نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد و چندین نشست غیر علنی سرانجام به تصویب این شورا رسید./

برچسب ها

آتش بس، اخبار برگزیده، تروریست های تکفیری، سوریه، مجلس شورای اسلامی