آزادی خواه تشریح کرد:

همه چیز درباره طرح معامله قرن

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس با اشاره به اینکه اجرای طرح «معامله قرن» زمینه نابودی رژیم صهیونیستی را فراهم خواهد کرد، گفت: کژدهنی ایالات متحده با واکنش سراسری مسلمانان مواجه خواهد شد.

  خانه ملت؛ احد آزادی‌خواه در خصوص اجرای طرح «معامله قرن» از سوی ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی، گفت: زمانی که آمریکایی ها از طرح مذکور رونمایی کردند، اکثریت کشورهای دنیا مخالفت و انزجار خود را از سیاست آمریکا اعلام کردند که این مهم سرآغاز شکست طرح «معامله قرن» است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قدس شریف برای مسلمانان جهان حرمت ویژه ای دارد، اظهار کرد: بر این اساس موضوع انتقال سفارت آمریکا به قدس، کژدهنی به بیش از یک میلیارد مسلمان در سراسر جهان است.

وی ضمن تاکید بر اینکه اجرای طرح «معامله قرن» اقدام سیاسی است اما با واکنش اجتماعی سراسری مسلمانان و ملت آزادی خواه دنیا مواجه خواهد شد، ادامه داد: بر این اساس باید در آینده شاهد خیزش محافل مردمی علیه تصمیم ایالات متحده مبنی بر انتقال سفارت کشورش از تل‌آویو به قدس بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه اقدامات آمریکا زمینه نابودی این رژیم غاصب را فراهم خواهد کرد، تصریح کرد: هدف سناریو آمریکایی- صهیونیستی مذکور نابودی فلسطین است اما باید اذعان کرد که شرایط منطقه و محور مقاومتی که در بین مسلمانان جهان شکل گرفته هیچگاه اجازه تحقق این مهم را نخواهد داد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ترامپ و دولت جدید آمریکا شناختی از مسائل و دنیای اسلامی ندارد، خاطرنشان کرد: متاسفانه باید یادآور شد که نقش لابی صهیونیست ها برای اجرای طرح «معامله قرن» مشهود است و همین امر نیز ضربه سنگینی به وجهه ایالات متحده در عرصه جهانی خواهد زد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،نخست وزیر اسرائیل از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا دعوت کرد ماه مه به اراضی اشغالی سفر و در مراسم افتتاح سفارت این کشور در قدس شرکت کند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، ایالات متحده، بیت المقدس، جریان مقاومت، رژیم صهیونیستی، سفارتخانه، فلسطین، مجلس شورای اسلامی