محمودزاده:

یارانه نان از بودجه سال ۹۷ حذف نشده است

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس تاکید کرد که مانند هر سال به نان یارانه تعلق می گیرد.

  خانه ملت؛ جلال محمودزاده با اشاره به اتمام بررسی لایحه بودجه سال 97 در مجلس اظهار داشت: یارانه نان از این لایحه حذف نشده است، از آنجایی که قیمت تمام شده گندم در ایران به نسبت کشورهای دیگر بیشتر است دولت موظف است که به نان یارانه پرداخت کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت پرداخت یارانه به نان، گفت: اگر یارانه به نان از لایحه بودجه سنواتی حذف شود، علاوه بر اینکه تنظیم بازار برهم می خورد مصرف کنندگان نیز با مشکل مواجه می شوند.

نمایند مردم مهاباد در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: نان یکی از اقلام ضروری در سبد خانواد است و باید به آن یارانه اختصاص پیدا کند و اگر چنین یارانه ای پرداخت نشود مشکلات هدیده ای برای مصرف کننده پیش می آید.

وی بیان داشت: یارانه نان در تبصره 14 مرتبط با هدفمندی یارانه ها دیده شده است که رقمی بالغ بر 33 هزار میلیارد ریال محاسبه شده ، با این حساب یارانه نان از لایحه بودجه سال 97 حذف نشده است.

محمودزاده در پایان گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، عنوان کرد: میزان یارانه نان به نسبت سال 96 افزایش پیدا نکرده و همان رقم سالهای گذشته برای سال 97 نیز لحاظ شده است./

برچسب ها

اخبار برگزیده، بررسی بودجه، قانون هدفمندی یارانه ها، مجلس شورای اسلامی، گندم