جلودار زاده:

زنان امور جامعه را توأم با حس مسئولیت اجتماعی به خوبی سامان می دهند

عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه صبر و درک عمیق زنان یکی از عطیه های بزرگ خداوند به آنان است، گفت: زنان می توانند امور جامعه را توام با حس مسئولیت اجتماعی به خوبی سامان دهند.

   خانه ملت؛ سهیلا جلودارزاده با تبریک روز زن و مادر و گرامیداشت این هفته، گفت: اگرچه نامگذاری دومین روز این هفته به نام زن، توانمندی، ایفای نقش‌های چندگانه، مسئولیت اجتماعی، تاب‌آوری ابعاد مختلفی از شخصیت زنان را نمایش می‌دهد اما در واقع همه این صفات به صبر زنان اشاره دارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ایفای نقش‌های چندگانه، مسئولیت اجتماعی و تاب‌آوری نشأت گرفته از درک عمیق زن از زندگی و هستی است؛ این صبر و درک عمیق یکی از بزرگ‌ترین عطیه‌های خداوند به زنان است به طور مثال مادران 9 ماه فرزندان را با تمام مشکلات در بطن خود پرورش می‌دهند که این نمونه بارز تاب‌آوری و صبر است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: زنان با پرورش انسان‌هایی ارزشمند و پایبند به اصول اخلاقی وظایف خود را در قبال جامعه انجام می‌دهند؛ با وجود مخالفت‌هایی که برای حضور زنان در عرصه سیاست می‌شود اما آنان قادرند به خوبی در این عرصه فعالیت کنند چرا که مدیریت خانه و خانوداه و اداره مسائل زندگی برعهده زنان است و این مسئولیت توانمندی‌های زیادی برای آنها به همراه دارد؛ زنان می‌توانند امور جامعه را توام با حس مسئولیت اجتماعی به خوبی سامان دهند.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: حضور زنان در جامعه قطعی و لازم است چراکه در این صورت جامعه می‌تواند در مسیر تعادل و تعالی حرکت کند؛ زنان با توجه به ایفای همزمان چندین نقش به عنوان مادر، همسر، دختر و.. و ایجاد ارتباط مناسب با تمام افراد توانمندی بالایی در مدیریت امور دارند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشتغال زنان، روز زن، مجلس شورای اسلامی، مسئولیت