خجسته در دیدار با رئیس دفتر نمایندگی جهاد اسلامی فلسطین بیان کرد:

علاج دردهای جهان اسلام و راه رسیدن به عزت امت اسلامی مقابله با رژیم صهیونیستی است

رئیس گروه دوستی و پارلمانی ایران و فلسطین به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را تشدید التهاب در خاورمیانه و اعلان جنگ علیه مسلمانان و مسیحیان در خاورمیانه دانست.

 خانه ملت؛ امیر خجسته رئیس گروه دوستی و پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و فلسطین ظهر امروز (دوشنبه، 21 اسفندماه) با ناصر ابوشریف، رئیس دفتر نمایندگی جهاد اسلامی فلسطین در تهران دیدار و گفت وگو کرد.

امیر خجسته در ابتدای این دیدار با اشاره به وحدت امت اسلامی و ایستادگی در مقابل صهیونیسم گفت: علاج دردهای جهان اسلام و راه رسیدن به قدرت و عزت امت اسلامی مقابله با رژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در ادامه مسأله فلسطین را با توجه به شیطنت رئیس جمهور آمریکا در رأس مسائل سیاسی امت اسلام دانست و اظهار داشت: همه کشورهای اسلامی و آزادیخواه باید برای آزادی سرزمین فلسطین و نجات ملت مظلوم آن تلاش کنند.
وی ضمن محکومیت اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی افزود: اقدام نسنجیده و نابخردانه رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، تشدید التهاب خاورمیانه و اعلان جنگ علیه مسلمانان و مسیحیان در خاورمیانه است.

رئیس گروه دوستی و پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و فلسطین، آرمان آزادی قدس را مهمترین آرمان اهداف جهان اسلام برشمرد و تاکید کرد: وحدت کشورهای مسلمان برای حمایت از قدس و آرمان های مردم فلسطین فرصت مغتنمی برای انزوای آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

رئیس دفتر نمایندگی جهاد اسلامی فلسطین در تهران: کشورهای عربی باید حمایت عملی از فلسطین داشته باشند

ناصر ابوشریف رئیس دفتر نمایندگی جهاد اسلامی فلسطین در تهران نیز با تاکید بر ضرورت تقویت کشورهای اسلامی گفت: اتحاد و انسجام مسلمانان باعث شکست دشمنان اسلام به ویژه رژیم صهیونیستی خواهد شد و زمان آن فرا رسیده است که کشورهای اسلامی در عمل حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین نشان دهند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران حامی دائمی مردم فلسطین است، گفت: دشمنی های آمریکا با ایران جمهوری اسلامی ایران را به دلیل حمایت از مساله فلسطین است.

رئیس دفتر نمایندگی حماس در پایان خواهان حمایت عملی کشورهای عربی از مردم فلسطین شد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، ایالات متحده، بیت المقدس، جمهوری اسلامی ایران، حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین، رژیم صهونیستی، مجلس شورای اسلامی