برزگر کلشانی مطرح کرد:

افزایش جنایات مشترک واشنگتن و تل آویو در منطقه با خروج آمریکا از شورای حقوق بشر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است تعهد آمریکا به سازمان های حقوق بشری مانع ادامه روند جنایات در منطقه می شود از این رو تهدید به خروج از شورای حقوق بشر سازمان ملل کرده است.

   خانه‌ ملت؛ شهروز برزگر کلشانی با اشاره به تهدید آمریکا برای خروج از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد به علت صدور قطعنامه‌هایی علیه رژیم صهیونیستی گفت: آمریکا تا پیش از این نیز از شورای حقوق بشر خارج شده بود چرا که هیچ گاه به هیچ کدام از اصول حقوق بشری متعهد نبوده است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه آمریکا همواره به حمایت از رژیم صهیونیستی در منطقه پرداخته که سرزمین و ماهیتی ندارد، عنوان کرد: رژیم صهیونیستی همچون غده سرطانی در منطقه خاورمیانه به آشوب و جنگ و خونریزی پرداخته است.

وی در ادامه با اشاره به این مطلب که آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره داعش را مورد حمایت قرار داده اند، اظهار داشت: این اقدامات خارج از اصول حقوق بشر بوده و باعث شده تا افراد بی گناه و غیرنظامی در جریان این اتفاقات نابود شوند.

برزگر کلشانی در ادامه با بیان اینکه خروج آمریکا از شورای حقوق بشر افکار عمومی را نسبت به اقدامات ضد حقوق بشری این کشور آگاه می کند، تصریح کرد: خروج آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد جای تردیدی برای دنیا باقی نمی گذارد که علت بروز تمام جنگ ها، آمریکا است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه آمریکا برای ادامه جنایات خود لازم می داند به هیچ سازمانی متعهد نباشد، ابراز داشت: البته آمریکا در اقدامات خود در منطقه تنها نبوده و رژیم صهیونیستی همواره این کشور را در اقدامات پلید خود همراهی کرده است.

وی ادامه داد: کاهش نفوذ قدرت آمریکا در منطقه باعث شده است این کشور تهدید به خروج از شورای حقوق بشر کند تا بتواند همراهی بیشتری با اسرائیل داشته باشد.

به گزارش خانه ملت، شورای حقوق بشر سازمان ملل که علیه رژیم صهیونیستی اقدام به صدور قطعنامه هایی در راستای حمایت از فلسطینیان کرده بود، خشم آمریکایی ها را برانگیخته و باعث شده تا آنها در حمایت از این رژیم سفاک تهدید به خروج از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد کنند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، ایالات متحده، حقوق بشر، خاورمیانه، رژیم صهیونیستی، مجلس شورای اسلامی