جاسمی درخصوص ادعای اخیر ترامپ:

شعار مرگ بر آمریکا را با صدایی بلندتر فریاد می زنیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با توجه به سابقه سیاست های خصمانه آمریکا، مردم ایران اکنون نیز با صدایی بلندتر از همیشه فریاد مرگ بر آمریکا را سر می دهند.

   خانه ملت؛ سیدقاسم جاسمی درخصوص ادعای اخیر ترامپ مبنی بر اینکه ایرانی‌ها در دوره من «مرگ بر آمریکا» نمی‌گویند، اظهار داشت: سیاست‌های ناجوانمرادنه آمریکا در قبال مردم ایران در طول تاریخ سبب شده تا همواره دولت‌های حاکم در آمریکا را دشمن خود تلقی کنند.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت و حکومت اسلامی ایران همواره آروزی صلح و دوستی برای تمام مردم جهان را دارند،بیان کرد:دشمنی و سیاست‌های خصمانه آمریکا برای برای ایران آشکار شده است.

وی افزود:مردم ایران هیچ گاه ظلم‌های آمریکا در مقاطع مختلف را فراموش نخواهند کرد،پشتیبانی از کودتای 28 مرداد، حمایت دولت آمریکا از صدام در جنگ تحمیلی 8 ساله و تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ایران از جمله مواردی است که سیاست‌های خصمانه آمریکا بروز داشته است.

جاسمی با اشاره به ادعای گستاخانه ترامپ مبنی بر اینکه ایرانی‌ها در دوره من «مرگ بر آمریکا» نمی‌گویند،ادامه داد: با توجه به سابقه سیاست‌های خصمانه آمریکا، مردم ایران با صدایی بلندتر از همیشه فریاد مرگ بر آمریکا را سر می‌دهند.

نماینده مردم کرمانشاه درمجلس شورای اسلامی گفت:هیچ یک از دولت‌ها و روسای جمهور آمریکا در طول 4 دهه گذشته، رفتاری در خور شأن جمهوری اسلامی را از خود نشان نداده‌اند و اکنون نیز ترامپ از این قاعده مستثنی نیست و به همین دلیل مردم ایران، آمریکا را شیطان بزرگ و دشمن خود می‌دانند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقدامات ضدایرانی، ایالات متحده، تحریم ها، مجلس شورای اسلامی