خجسته:

مواضع وحدت آفرین فرماندهان ارتش و سپاه موجب افزایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران می شود

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: اقدامات وحدت آفرین فرماندهان ارتش و سپاه علاوه بر ایجاد یاس و نامیدی در بین دشمنان موجب افزایش اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می شود.

   خانه ملت؛ امیر خجسته ضمن تاکید بر لزوم توجه به حفظ جایگاه ارزشمند نیروهای مسلح در حفظ امنیت کشور اظهار داشت: وقتی اتفاقی در داخل مجموعه‌ای شکل می‌دهد و آن اتفاق مورد توجه طیف‌هایی از جامعه قرار می‌گیرد باید از واکنش‌های لحظه‌ای و احساسی خودداری کرد و زحمات بی شائبه یک مجموعه که سالیان سال در حفظ امنیت مردم کوشیده است را نادیده گرفت و یک حرکت اشتباه از طرف یک عضو این مجموعه موجب هدر رفت اقدامات مثبت آن شود.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: البته با توجه به اینکه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مسئولیت اصلی بررسی رخدادهای داخلی را دارد و مجموعه وزارت کشور و نیروی انتظامی مستقیم با این کمیسیون در ارتباط هستند، این موضوع به زودی در این کمیسیون بررسی خواهد شد و نتیجه ی آن به اطلاع ملت شریف ایران خواهد رسید.

نماینده مردم همدان و فامنین همچنین با تمجید از مواضع وحدت آفرین فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این اقدامات را موجب افزایش قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد و گفت: فرماندهان محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هوشیاری اقدام به اتخاذ مواضعی نمودند که بیانگر عشق و ایمان ایشان نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی است.

وی افزود: این اقدامات وحدت آفرین علاوه بر ایجاد یاس و نامیدی در بین دشمنان انقلاب اسلامی موجب افزایش اقتدار و قدرت نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

خجسته در پایان، مجموعه ی نیروهای مسلح را پیشگامان جان بر کف دفاع از ملت ایران و همه ی آزادی خواهان جهان توصیف کرد و گفت: به برکت انقلاب اسلامی، نیرو های مسلح تبدیل به پیشگامان دفاع و حفظ امنیت و جانفشانی برای همه آزادیخواهان جهان شده‌اند در صورتی که در بیشتر کشورها و همچنین در رژیم طاغوت، نیرو های مسلح صرفا ابزاری برای حفظ قدرت بودند./

برچسب ها

آمادگی نیروهای مسلح، اخبار برگزیده، ارتش، امنیت داخلی، توان نظامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مجلس شورای اسلامی