زارع خبر داد:

بررسی مشکلات تولیدکنندگان در نشست کمیسیون اقتصادی با رییس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی در نشست هفته آتی کمیسیون اقتصادی برای بررسی مشکلات تولیدکنندگان داخلی خبر داد.

   خانه ملت؛ رحیم زارع با اشاره به نامگذاری سال 97 به نام سال حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اقدامات لازم را برای حمایت از کالاهای داخلی انجام داده و در این راستا نظرات و دغدغه های تولیدکنندگان را مدنظر قرار می دهد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به لزوم فراهم آوردن شرایط برای ارتقای کیفیت کالاهای ایرانی افزود: در هفته آینده با حضور نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور،کرباسیان وزیر اقتصاد و سیف رئیس بانک مرکزی نشست مشترکی برای بررسی مشکلات تولیدکنندگان داخلی در کمیسیون اقتصادی برگزار می شود.

نقش تعامل مجلس و دولت زمینه ساز در رونق تولید داخلی

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:در حال حاضر نرخ تامین مالی بخش تولید بالا است یعنی نرخ سود بالای بانکی متناسب با نرخ سود بنگاه های اقتصادی کشور نیست که بطور طبیعی این موضوع هزینه تولید را بالا می برد .

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:تلاش خواهد شد تا با تعامل مجلس و دولت و با لحاظ نظرات کارشناسان اقتصادی و تولیدکنندگان تصمیمات مناسبی برای توسعه اقتصاد و حمایت از کالاهای داخلی اتخاذ شود./

برچسب ها

اخبار برگزیده، استفاده از تجربیات نهادهای با سابقه در تامین مالی خرد در ایران، افزایش تولید داخل، امکان رشد بنگاه های کوچک و متوسط، مجلس شورای اسلامی، وزارت اقتصاد و امور دارایی