نقوی حسینی:

تصاحب اکثریت کرسی های پارلمان لبنان از سوی محور مقاومت تأثیر مستقیم روی دولت آتی این کشور دارد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است پیروزی حزب الله لبنان تأثیر مستقیم روی دولت آتی این کشور دارد.

  خانه‌ ملت؛ سیدحسین نقوی حسینی با اشاره به پیروزی حزب الله لبنان در جریان انتخابات پارلمانی این کشور گفت: علیرغم همه تلاش هایی که آمریکایی ها، متحدان غربی، رژیم صهیونیستی و به ویژه عربستان سعودی صورت داد تا شرایط لبنان را در آستانه برگزاری انتخابات بحرانی و امنیتی کرده و زمینه ایجاد تنش را فراهم آورد ملت لبنان کاملا آزادانه پای صندوق رأی آمدند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه انتخابات پارلمانی لبنان در فضایی آرام و با امنیت کامل برگزار شد، عنوان کرد: رقابت های انتخاباتی به صورت آزاد و دموکراتیک در فضایی باز و امن انجام و در نهایت نتیجه به نفع محور مقاومت به پایان رسید و حزب الله پیروز شد.

وی افزود: این موفقیت قاطع گروه های طرفدار محور مقاومت به تشکیل دولت محکم و مقتدر خواهد انجامید و این موضوع که هم اکنون اکثریت کرسی های پارلمان لبنان در دست مقاومت است، تأثیر مستقیم روی دولت آینده لبنان دارد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: علیرغم توطئه عربستانی ها موفقیت برگزاری انتخابات در لبنان به دست آمد که نشان می دهد دولت های زیاده خواه و سلطه گری همچون آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی آب در هاون می کوبند چرا که این انتخابات مطابق میل مردم این کشور بوده و چیزی است که سایر کشورهای منطقه نیز به دنبال آن هستند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، انتخاب، جریان مقاومت، عربستان، لابی صهیونیسم، لبنان، مجلس شورای اسلامی