طاهرخانی مطرح کرد:

وحدت میان دولتمردان لازمه سپری دوران پسابرجام

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، معتقد است: اتحاد بین ملت و بین دولتمردان باید به سمت انسجام و وحدت پیش رود زیرا با وحدت می توان دوره متلاطم را سپری کنیم.

   خانه ملت؛ بهمن طاهرخانی با اشاره به خروج آمریکا از برجام، گفت: رفتارهای سخیف و سبک ترامپ به دلیل اتکاء آنها به قدرت نظامی آمریکا است، رفتارهای غیر منطقی و غیر اصولی ترامپ سبب توجه همه دنیا نسبت به وی شده است لذا همه به این اتفاق نظر رسیدند که ترامپ به هیچ عنوان صلاحیت ریاست جمهوری آمریکا را ندارد.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: خروج آمریکا از برجام به واسطه تصمیم فردی که درکی از قوانین بین الملل ندارد، دور از انتظار نبود اما در هر حال این نوع رفتارها در عرصه بین الملل موجب حاکمیت هرج و مرجی خواهد شد که برای جامعه بشری زیان آور است.

وی افزود: خروج امریکا از برجام راه و مسیر را برای برهم زدن معاهدات بین المللی از سوی سایر کشورها باز کرد، این شیوه و فرهنگ غلط نباید نهادینه شود.

طاهرخانی معتقد است: اعتماد کشورها و متحد بودن آنها در عهدنامه های بین المللی با تصمیم ترامپ از بین رفت، بنابراین جامعه بشری و سیاست مداران باید تدبیری بیندیشند تا رژیم های حاکم برکشورهای ملزم به تعهدات و عهدنامه ها بین المللی شوند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: جمهوری اسلامی با اعتماد به نفس و هوشمندی باید تصمیمات موثر و به نفع مردم اتخاذ کند، دشمن برای ما امنیت ایجاد نمی کند لذا نباید در انتظار تدابیر آنها برای خود باشیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: منافعی که آمریکا در منطقه از دست داده به واسطه اقتدار ملت جمهوری اسلامی است، از همین رو به دنبال گرفتن انتقام از ایران و قرار دادن مردم در تنگنا هستند، از این رو اتحاد بین ملت و بین دولتمردان و ارتقاء دولتمردان و مردم باید به سمت انسجام و وحدت پیش رود زیرا با وحدت می توان دوره متلاطم را سپری کنیم./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقدامات ضدایرانی، ایالات متحده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، مجلس شورای اسلامی، وحدت ملی