تاجگردون خبر داد:

تهیه طرح استفساریه درباره میزان افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۷

رییس کمیسیون بودجه مجلس، از تهیه طرح استفساریه درباره میزان افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۷ خبر داد.

  خانه ملت؛ غلامرضا تاجگردون با اشاره به مصوبه دولت برای افزایش حقوق کارمندان بین 6 تا 12 درصد، گفت: دولت اعتقاد دارد که برداشتش از میزان افزایش کارمندان در بودجه سال 97 صحیح بوده است، لذا طرح استفساریه ای در این باره تهیه کرده ایم که منتظر طرح آن در مجلس هستیم.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، افزود: اعتقاد مجلس بر این است که کف 20 درصد رشد برای پایین ترین میزان حقوق باید اعمال شود.

دولت درباره میزان افزایش حقوق کارمندان باید برداشتی متفاوت از اهداف مجلس داشته است

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه قانون بودجه سال 97 درباره افزایش حقوق کارکنان باید تفسیر شود، ادامه داد: دولت درباره میزان افزایش حقوق کارمندان باید برداشتی متفاوت از اهداف مجلس داشته است، لذا مجلس در این باره تفسیر را به دولت ارائه می دهد.

خبرگزاری خانه ملت؛ محمد باقر نوبخت در خصوص میزان افزایش حقوق کارمندان در سال جدید گفته است که پیشنهاد دولت افزایش متوسط ۱۰ درصد بود و مجلس پیشنهاد داد که این افزایش حقوق به صورت پلکانی از ۶ تا ۱۲ درصد افزایش داده شود.

اظهارات سخنگوی دولت در حالی است که براساس تبصره 12 قانون بودجه سال 97 میزان افزایش حقوق کارکنان تا سقف 29 درصد به صورت پلکانی برای پایین ترین حقوق ها در نظر گرفته شده بود./

برچسب ها

اخبار برگزیده، بررسی بودجه، حقوق و دستمزدها، دستمزد کارمندان، مجلس شورای اسلامی