اکبری نشست کمیسیون کشاورزی مجلس را تشریح کرد:

تعیین اعضای هیات تحقیق و تفحص از سازمان جنگل ها

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: اعضای هیات تحقیق و تفحص از سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری متشکل از ۱۶ نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

خانه ملت؛ علی اکبری در تشریح نشست امروز (یک‌شنبه 23 اردیبهشت‌ماه) کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اولین دستور کار کمیسیون در خصوص طرح الزام دولت به توقف مطالعه، اجرا و توسعه طرح‌های انتقال آب و سدسازی در حوزه‌های آب‌ریز رودخانه‌ها، تالاب‌ها و دریاچه‌های محلی به مدت 5 سال بود که به صورت ماده واحده به کمیسیون ارجاع شده بود مورد بررسی قرار گرفت و جهت روشن شدن ابعاد موضوع به کارگروه آب کمیسیون کشاورزی ارجاع شد تا پس از بررسی مجددا جهت رسیدگی نهایی به کمیسیون ارسال شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستور کار دوم کمیسیون طرح تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان در خصوص تصرف املاک روستائیان توسط منابع طبیعی بود که بررسی شد، گفت: طی این بررسی مقرر شد در اعمال ماده 236 قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی نسبت به تهیه گزارش و ابلاغ به سازمان منابع طبیعی اقدام شود.

نماینده مردم بجنورد،مانه،سملقان، جاجرم و گرمه در مجلس با اشاره به اینکه نهایتا در نشست امروز اعضای هیات تحقیق و تفحص از سازمان جنگل‌ها، مراتع و سازمان آبخیزداری تعیین شدند، ادامه داد: تعداد این هیات 16 نفر است که 3 نفر از اعضا به‌عنوان طراحان تهیه طرح و 13 نفر دیگر نمایندگانی بودند که توسط کمیسیون انتخاب شدند.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اعضای هیات رئیسه تحقیق و تفحص از سازمان جنگل‌ها، مراتع و سازمان آبخیزداری در اولین نشست هیات مشخص می‌شوند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، تحقیق و تفحص، جنگل، سازمان جنگل ها و مراتع