ملکشاهی راد:

اثبات بدعهدی آمریکا بزرگترین دستاورد برجام بود

نماینده مردم خرم آباد در مجلس اثبات بدعهدی آمریکایی ها را بزرگ ترین دستاورد برجام دانست و گفت: ملت های مسلمان و اروپایی ها نیز این تجربه را از ما کسب کردند که مذاکره با آمریکا خطا است.

 خانه ملت؛ محمدرضا ملکشاهی‌راد نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بدعهدی آمریکا در خصوص توافق برجام اظهار داشت: خروج آمریکا از برجام درس عبرتی شد برای عده‌ای که گمان می‌کردند می‌شود با آمریکا مذاکره کرد و معاملات تجاری انجام داد.

وی با توجه اینکه حضور آمریکا در برجام هیچ منفعتی برای کشور ما نداشت، افزود: کشوری که به هیچ‌کدام از تعهداتش در قبال برجام پایبند نبوده، عدم حضورش در این قرارداد هم نمی‌تواند در روند اجرای برجام تاثیرگذار باشد.

ملکشاهی‌راد با بیان اینکه بهترین دستاورد برجام این بود که نه فقط ملت ما بلکه جوامع دیگر به بدعهدی آمریکایی‌ها پی‌بردند، خاطرنشان کرد: آنهایی که با مخالفان مذاکره با آمریکا مخالفت می‌کردند، امروز متوجه ذات این کشور شده‌اند و اکنون پشیمان هستند و ماهیت آمریکا برای آنها کاملا مشخص شده است.

به گزارش دفاع پرس؛ این نماینده مجلس شورای اسلامی آمریکا را بزرگ‌ترین دشمن کشورهای اسلامی دانست و تصریح کرد: ملت‌های مسلمان و حتی اروپایی‌ها نیز این تجربه را از ما کسب کردند که مذاکره با آمریکا خطا است./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقدامات ضدایرانی، ایالات متحده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، مجلس شورای اسلامی