نوریان:

خروج آمریکا از برجام بر توان و بنیه دفاعی ایران اثری نخواهد گذاشت

رئیس کمیته دفاعی مجلس با بیان اینکه خروج آمریکا از برجام بر توان و بنیه دفاعی ما اثری نخواهد گذاشت، گفت: به هر قیمت و هر شرایطی توان و بنیه دفاعی کشور باید محفوظ بماند.

 خانه ملت؛ اردشیر نوریان نماینده مرد شهرکرد در مجلس با اشاره به لزوم تقویت توان دفاعی ایران پس از خروج آمریکا از برجام گفت: توان و بنیه دفاعی کشور اتکا به نیروهای داخلی دارد و جزو اولویت‌های اول کشور بوده و قابل مذاکره و خدشه نیست.

رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: به هر قیمت و هر شرایطی توان و بنیه دفاعی کشور باید محفوظ بماند.

این نماینده مجلس با اشاره به خروج آمریکا از برجام بیان داشت: ممکن است خروج آمریکا از برجام مشکلاتی را در بخش هایی از کشور ایجاد کند اما این مسئله بر توان و بنیه دفاعی ما اثری نخواهد گذاشت.

نوریان تاکید کرد: با توجه به خروج آمریکا از برجام که ممکن است برخی از کشورهای منطقه را ترغیب به برخی اقدامات کند، لازم است تا راهبرد دفاعی کشور قوی تر و منسجم تراز گذشته باشد.

به گزارش میزان؛ وی تصریح کرد: بارها و بارها تاکید شده که توان دفاعی و موشکی کشور قابل مذاکره نیست و اروپایی ها هم اگر بخواهند در قبال حفظ برجام دست بر روی این حوزه بگذارند تلاش بیهوده ای کرده اند و مطمئنا به نتیجه نخواهند رسید./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقدامات ضدایرانی، ایالات متحده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، توان نظامی ایران، مجلس شورای اسلامی