فلاحت پیشه:

بازگشت به آموزه های امام(ره) در ادامه راه انقلاب راهگشاست

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: بازگشت به رهنمودهای امام خمینی(ره) می تواند راهکار حل مشکلات فعلی کشور باشد.

 خانه ملت؛ حشمت‌الله فلاحت‌پیشه به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره) اظهار کرد: سالگرد رحلت امام خمینی(ره) می تواند فرصت خوبی برای بازگشت به رهنمودهای ایشان باشد که می تواند راهکار حل مشکلات فعلی کشور باشد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که «عدم عمل به آموزه‌های امام (ره) در شرایط کنونی باعث ایجاد مشکلاتی در حوزه‌های مختلف داخلی و خارجی شده است» تاکید کرد: برگ برنده انقلاب اسلامی عمل انقلابیون و یاران امام خمینی(ره) به آموزه‌های انقلاب بود، هرچند این آموزه‌ها به تدریج در نسل های بعدی مورد بی‌اعتنایی قرار گرفت.

وی تاکید کرد: بازگشت به آموزه های امام(ره)و یادآوری آن‌ها خواهد توانست در ادامه راه انقلاب راهگشا باشد.

این فعال سیاسی در ادامه اشاره‌ای به ابعاد مختلف شخصیتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: امام خمینی(ره) از جمله شخصیت‌های بزرگ قرن بود که تحول اساسی تا زمان انقلاب ایشان در دنیا رخ نداده بود؛ زیرا تمامی انقلاب‌های رخ داده در دنیا تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران یا در قلمرو غرب رخ داده بودند و یا در قلمرو شرق.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر ظرفیت‌های دین مبین اسلام به پیروزی رسید و تداوم یافت، هرچند در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی آفت‌هایی مثل فساد و ناکارآمدی متوجه نظام بوده، اما این ضعف‌ها در حوزه های مدیریتی ربطی به دین ندارد و اصل انقلاب بدون وابستگی به جریانات چپ و راست همواره مترقی بوده است.

به گزارش ایسنا، وی اضافه کرد: امام خمینی (ره) در برهه‌های مختلف زمانی و در کوران دشمنی‌ها و خصومت‌ها و بحران هایی که علیه ایران از جنگ و کودتا گرفته تا تحریم و ...شکل گرفته بود توانست جمهوری اسلامی ایران را بگونه ای پیش ببرد که همواره قدرت و نفوذ آن بیش از گذشته باشد؛ لذا تدوام راه ایشان خواهد توانست کشور را از مشکلات فعلی نجات دهد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، اندیشه های امام خمینی (ره)، سالگرد ارتحال، مجلس شورای اسلامی