خجسته:

افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان مغایر بودجه سال ۹۷ است

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، گفت:افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان خلاف بودجه سال ۹۷ است و حقوق بازنشستگان باید تا ۲۰ درصد افزایش یابد.

  خانه ملت؛ امیر خجسته با اشاره به نشست مجلس با وزرای اقتصادی برای بررسی گرانی های اخیر، گفت: وزرا گزارشی به مجلس می دهند؛ اما کسی پی گیر چگونگی تحقق این گزارش ها نیست و تاکنون گزارش وزرا و دولت در مجلس هیچ خروجی نداشته است، لذا بهتر بود که روند این گزارش دهی ها تعطیل شود.

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وزیر اقتصاد باید قاطع درباره مسائل اقتصادی برخورد کند، افزود: مجلس باید نظارت عالیه خود را برای مقابله با مفاسد اقتصادی و گرانی ها اعمال کند و قوه قضاییه باید با خاطیان با قاطعیت برخورد کند.

حقوق بازنشستگان باید تا 20 درصد افزایش یابد

وی ادامه داد: اسم 31 نفر از سران مفسدان اقتصادی با اسناد و مدارک ارائه شده اما خروجی نداشته است، چراکه ظاهرا سه قوه حوزه اقتصادی را رها کرده اند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شرایط کشور به دلیل گرانی ها بحرانی است و عده ای به دنبال ناراضی کردن مردم هستند، یادآور شد: در حالی که تحریم های آمریکا اعمال نشده است، عده ای در حال حاضر خود تحریمی ها را آغاز کرده اند و از شرایط موجود سوء استفاده می کنند.

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی، با اشاره به میزان افزایش حقوق بازنشستگان در سال جاری، تصریح کرد: افزایش 10 درصدی حقوق بازنشستگان خلاف بودجه سال 97 است و حقوق بازنشستگان باید تا 20 درصد افزایش یابد، چراکه بسیاری از بازنشستگان کمترین میزان حقوق را دارند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، بازنشستگان، حقوق و دستمزدها، مجلس شورای اسلامی، مسائل اقتصادی