عارف در حاشیه نمایشگاه عکس و کارتن حمایت از کالای ایرانی:

تمام هم و غم ما باید توجه به خرید کالای ایرانی باشد

رئیس فراکسیون امید مجلس، گفت: تمام هم و غم ما باید توجه به خرید کالای ایرانی باشد و در عین حال تولیدکنندگان داخلی باید به این موضوع توجه داشته باشند که کیفیت و استاندارد کالاهای تولیدی را افزایش دهند.

  خانه ملت؛ محمدرضا عارف با اشاره به برگزاری نمایشگاه عکس و کارتن حمایت از کالای ایرانی که توسط سازمان استاندارد در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شده است، گفت: از برگزاری این نمایشگاه در پارلمان تشکر می‌کنم چرا که کار ارزشمندی صورت گرفته است.

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام هم و غم ما باید توجه به خرید کالای ایرانی باشد، افزود: در عین حال تولیدکنندگان باید توجه داشته باشند که کالای استاندارد و با کیفیت تولید کنند و با پیدا کردن بازار تلاش کنند که تولیداتشان مرغوب‌تر شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمانی که کالای ایرانی مشتری پیدا می‌کند، نگران کاهش کیفیت است، افزود: باید مسیر افزایش کیفیت کالای ایرانی پیگیری شود و مجلس نیز در صورت لزوم از طریق تدوین قوانین به تولیدکنندگان و حمایت از کالای ایرانی کمک می‌کند تا نه تنها بازار کشور بلکه بازار منطقه را در اختیار بگیرند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، افزایش تولید داخل، بازار، برنامه ریزی و سیاستگذاری کشورها در حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط، مجلس شورای اسلامی