نانواکناری:

آمریکایی ها هیچ پایبندی بر اصول دیپلماسی ندارند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به خروج آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل، گفت: رییس جمهور آمریکا با انجام اقداماتی همچون خروج از معاهده پاریس، برجام و در مقطع فعلی شورای حقوق بشر سازمان ملل، روندی در پیش گرفته که ادامه آن باعث انزوای آمریکا و شکست خواهد شد.

  ایسنا؛ ولی‌الله نانواکناری ‌اظهار کرد: آمریکایی‌ها هیچ پایبندی بر اصول دیپلماسی ندارند. در آمریکا قانون جنگل حاکم است، آنها هر طور که بخواهند اقدام می‌کنند، روزی از معاهده پاریس خارج می‌شوند و امروز علیرغم تمامی ادعاهای حقوق بشری‌شان از شورای حقوق بشر سازمان ملل خارج شدند.

به گفته وی، این اقدامات آمریکا برای رسیدن به مقاصد خود و قلدرمآبی در جهان است، حال اینکه ادامه این روند نتیجه‌ای جز انزوای آمریکا و شکستش را در پی نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا؛ نانواکناری با بیان اینکه «افکار عمومی نسبت به اقدامات آمریکا روشن شده است» گفت: افکار عمومی به خوبی اقدامات نابخردانه آمریکا را رصد می‌کنند و همه به اقدامات ترامپ آگاه هستند البته رییس‌جمهور آمریکا با پشتوانه دولت‌هایی همچون عربستان و سکوت بقیه کشورها دست به این اقدامات زده است اما نتیجه اقداماتش، انزوای آمریکا خواهد بود./

برچسب ها

اخبار برگزیده، ایالات متحده، حقوق بشر، لابی صهیونیسم، مجلس شورای اسلامی