رضایی:

اروپایی ها آخرین فرصت را برای نگه داشتن برجام دارند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه «اروپایی ها آخرین فرصت را برای نگه داشتن برجام دارند» گفت: قطعا اگر اروپایی ها نتوانند نظر ایران را برای ماندن در برجام تامین کنند، ایران با جهش علمی بزرگ دنیا را خیره خواهد کرد.

  خانه ملت؛ محمدابراهیم رضایی اظهار کرد: بعد از خروج ترامپ از برجام و اشراف زیادش بر سایر طرف‌های برجام هماهنگ با اروپایی‌ها برنامه‌ریزی کرده تا هم ما را در حوزه تحریم‌ها بیشتر تحت فشار قرار دهند و هم اینکه تمامی تلاش‌شان را به کار بگیرند تا ایران در برجام بماند و محدودیت‌های هسته‌ای ادامه پیدا کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: علیرغم این اقدامات، ایران به اروپایی‌ها زمانی را داد تا آنها نشان دهند چطور می‌خواهند مستقل از آمریکا منافع ایران را تامین کنند که ما بعید می‌دانیم این اتفاق رخ دهد البته فرصت محدود است و قطعا این آخرین فرصت و راه برای اروپایی‌ها خواهد بود.

به گزارش ایسنا، رضایی تاکید کرد: اگر اروپایی‌ها نتوانند نظر ایران را تامین کنند با جهش علمی بزرگی از سوی دانشمندان هسته‌ای مواجه خواهند شد که دنیا را خیره خواهد کرد و دستاوردهای عظیمی برای ایران به دنبال خواهد داشت./

برچسب ها

اتحادیه اروپا، اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، توافق هسته ای، مجلس شورای اسلامی