ذوالقدر انتقاد کرد:

مشکلات سد راه تامین ارز دانشجویی پابرجاست

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه هنوز مشکلات سد راه تامین ارز دانشجویی رفع نشده، خواستار تدبیر وزارت علوم و بانک مرکزی در این خصوص شد.

خانه ملت؛ سیده فاطمه ذوالقدر  در رابطه با تامین ارز دانشجویی، گفت: گزارشاتی از برخی خانواده‌ها در مورد مشکل تامین ارز فرزندشان به دست ما رسید که علیرغم تمامی پیگیری‌ها مشکلات آنها هنوز به صورت کامل حل نشده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز مشکلات سد راه تامین ارز دانشجویی پابرجاست، افزود: خانواده‌ها نگرانی و دلواپسی زیادی در این رابطه دارند؛ علیرغم اعلام وزارت علوم در رابطه با پیگیری و رفع محدودیت تامین ارز اما هنوز خانواده‌ها نگرانی خود را به ما ابراز می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه دغدغه خانواده دانشجوها در مورد تامین ارز باید رفع شود، تصریح کرد: از بانک مرکزی و وزارت علوم تقاضا داریم تدابیر لازم را در این باره اتخاذ کنند زیرا برخی از خانواده‌ها در مضیقه هستند و نمی‌توانند ارز مورد نیاز را تامین کنند.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای با تاکید بر اینکه مابه التفاوت نرخ ارز دانشجویی باید پرداخت شود، گفت: وضعیت ارز دانشجویی باید هر چه سریع‌تر تعیین تکیف شود؛ نحوه تهیه و تامین ارز دانشجویی باید مشخص شده و تامین آن نباید در حد شعار باشد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، ارز، دانشجو، کمیسیون فرهنگی