خبر

مسیر شما: اخبار بیداری اسلامی سدی در برابر آرزوهای صهیونیست ها است
بیداری اسلامی سدی در برابر آرزوهای صهیونیست ها است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد قانون «کشور یهود» در راستای تحقق و شکل گیری حکومت نیل تا فرات است.

   خانه‌ ملت؛ محمدجواد ابطحی در واکنش به تصویب نهایی قانون نژادپرستانه «کشور یهود» در کنیست رژیم صهیونیستی، گفت: پس از اعلام تغییر مکان سفارتخانه آمریکا، مطرح کردن معامله قرن، رفت و آمدهای مقامات کشورهای عربی به اسرائیل و غیره نشان می داد که اقداماتی مهم تر مدنظر رژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شکل گیری کشور یهود مربوط به قبل از جنگ جهانی اول و پروتکل بزرگان یهود است، اظهار کرد: متاسفانه در ای نبین وادادگی برخی کشورهای مسلمان منطقه نیز سبب شده رژیم صهیونیستی بیش از گذشته به خودش اجازه دهد که دست به اقدامات ضداسلامی بزند.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با تغییر در حکومت های کشورهای عربی زمینه اجرای سیاست هایش را بوجود اورده است، افزود: بنابراین امروزه مشاهده می شود که در عربستان افرادی مانند محمد بن سلمان که در غرب آموزش دیده است در صدر مسند امور قرار دارند و ارتباط خوبی نیز با اسرائیلی ها برقرار کرده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه مطرح کردن قانون «کشور یهود» در راستای شکل گیری حکومت نیل تا فرات است، افزود: البته طبق سخنان رهبر انقلاب این مهم محقق نخواهد شد و جوانان فلسطینی این امر را به چشم خواهند دید.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دیپلماسی کشورمان باید در مواجه با این اقدام فعال باشد و خانه ملت نیز باید موضوع گیری جدی در این رابطه اتخاذ کند، خاطر نشان کرد: با بیداری در کشورهای اسلامی شاهد فروپاشی رژیم صهیونیستی خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی تصویب این قانون را نقطه تحولی مهم در تاریخ رژیم صهیونیستی توصیف کرد.

این قانون تبعیض‌آمیز که به نام «کشور یهود» نیز شهرت دارد، سرتاسر سرزمین فلسطین را کشوری فقط برای صهیونیست‌ها دانسته و فلسطینیان را از تمام حقوق شهروندی و انسانی خود محروم می‌کند./

نظر شما
مشخصات خبر