به ریاست دکتر جلالی؛

هیات روابط پارلمانی ایـران و اروپا به منظور دیدار با مقامات این پارلمان به اروپا سفر کرد

هیات روابط پارلمانی جمهوری اسلامی ایـران و پارلمان اروپا به منظور دیدار با مقامات این پارلمان به ریاست دکتر جلالی نایب رییس اتحادیه بین المجالس جهانی به اروپا سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، هیات روابط پارلمانی جمهوری اسـلامی ایـران با پارلمان اروپا به ریاست دکتر کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و نایب رییس اتحادیه بین‌المجالس جهانی و به منظور دیدار و گفتگو با مقامات سیاسی و مسئولان پارلمان اروپا به این منطقه سفر کرد.

شایان ذکراست علاوه بر دکتر جلالی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس، دکترغلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، دکتر سیامک مره صدق عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، دکتر سیدمهدی فرشادان عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس و دکتر زهرا ساعی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اعضای هیات روابط پارلمانی جمهوری اسـلامی ایـران با پارلمان اروپا را تشکیل می‌دهند.

گفتنی است هیات روابط پارلمانی جمهوری اسـلامی ایـران با پارلمان اروپا به ریاست دکتر کاظم جلالی در این سفر با مقامات پارلمان اروپا، بلژیک و لوکزامبورگ دیدار و گفتگو خواهند کرد.

برچسب ها

اخبار برگزیده، اروپا، دکتر جلالی