طباطبایی نژاد:

اسرائیل جرأت دستیازی به نوار غزه را ندارد

عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است حزب الله لبنان با قدرتی بیش از زمان جنگ های ۲۲ و ۳۳ روزه اجازه دست درازی اسرائیل به نوار غزه را نمی دهد.

خانه ملت؛ سیدصادق طباطبایی‌نژاد با اشاره به تحرکات اخیر اسرائیل علیه نوار غزه و تصمیم بر حمله به این منطقه با حمایت آمریکا گفت: نحوه درگیری نظامی در منطقه تغییر کرده و به نفع اسرائیل نیست.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: جریان مقاومت در تمام حملات نظامی سال های اخیر از سوی تروریست ها و رژیم صهیونیستی دست برتر را داشته از این رو اسرائیل جرأت نخواهد کرد به سمت نوار غزه دست درازی داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به تجربه جنگ های 33 روزه و 22 روزه که حزب الله طی آن توانست پیروزی های بزرگی کسب کند، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با تجربه گذشته خود در برابر حزب الله دست به اقدام نظامی نمی‌زند مگر اینکه عملیات های کوچکی در مرزهای نوار غزه صورت دهد.

طباطبایی نژاد همچنین با اشاره به حضور ناو آمریکایی مجهز به موشک تام هاوک در سرزمین های اشغالی عنوان کرد: این حضور صرفا برای مراسمی بود که به مناسبت تشکیل نیروی دریایی آمریکا برگزار شد و آنها قصد داشتند تا نیروی نظامی خود را به رخ منطقه بکشند.

وی افزود: راهپیمایی گسترده مردم فلسطین به مناسبت روز بازگشت که از ابتدای امسال در حال برگزاری است تا کنون شهدا و زخمی های زیادی برجای گذاشته اما خون آنها پایمال نشده بلکه تحرکات جدید اسرائیل حاکی از نتیجه دادن این تلاش ها است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: مدت ها است رژیم صهیونیستی زندگی را به مردم غزه سخت کرده چنانچه مانع تحویل سوخت به این منطقه شده و یا مناطق ماهیگیری فلسطینیان را کاهش می دهد اما در نهایت تهدید به حمله نظامی راه به جایی نخواهد برد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، جنگ، رژیم صهیونیستی